Даніель Салем зізнався, що відчуває, захищаючи рідну землю на передовій

Даніель Салем
Ресторатор і телеведучий Даніель Салем пішов захищати рідну Одесу. У теробороні він з початку війни.

Ведучий телеканалу «Україна» Даніель Салем не приховує, воювати страшно, але він пообіцяв близьким, що, коли все скінчиться, обійме їх.

Така мотивація допомагає у складних ситуаціях.

Коли переступаєш межу, рубіж, треба чітко розуміти, що дороги назад немає. Коли мене запитують, чи страшно на передовій, я правду кажу: Страшно. Страшно. Страшно! Страшно! Але ми всі давали обіцянку, що ми обов'язково зустрінемося, обіймемося, візьмемося за руки, поцілуємось зі своїми близькими на землі. Ця обіцянка дає величезну впевненість у собі та в тих, з ким ти стоїш на передовій. Шкода, що я не можу розповісти більше…але перебуваючи там, я зустрів одесита, музиканта, художника, фермера, і всі мали один погляд - погляд впевненості, погляд гордості і чітке бачення нашої з вами перемоги! Люблю тебе, моя Україно!

- ділиться Салем на своїй сторінці в соцмережі.

Даніель Салем

Ведучий також запостив відео, на якому видно кульовий отвір у двері його машини.

Я сміятимусь і посміхатимуся у всі свої ікла! Я вибір зробив давно, і не пробачу я їм Дітей і в полон нікого не візьму, нехай здаються там, не хочу війни, не хочу болю, одне питання: навіщо! Ми охороняємо нашу землю. Ми переможемо, тому що ми вміємо любити, дихати на повні груди, сміятися страху в обличчя!

- підписав відео Даніель.

Предыдущий пост
Тіна Кароль
Тіна Кароль зібрала в Ізраїлі 2 мільйони гривень для допомоги лікарні у Дніпрі
Следующий пост
Олег Іваниця
Актор Олег Іваниця розповів, що готувався захищати Україну ще до початку війни

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Варто знати: що робити у разі відкриття посилання з вірусом?

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.