Оля Полякова зізналась, чи написав їй хтось із російських артистів після початку війни

Оля Полякова
Співачка Оля Полякова розповіла, що написала Поліні Гагаріній після її участі в пропутінському концерті.

Співачка Оля Полякова зізналась, чи написав їй хтось із російських артистів після початку війни та чому вона сама не хоче звертатись до людей, яких колись називала друзями.

Від початку російського вторгнення Оля Полякова не спілкується з російськими артистами. За словами співачки, неможливо бути непричетним і просто виставляти пост зі словами «Ми за мир», коли поряд у країні гинуть сотні людей.

Сьогодні немає півтонів, є біле і чорне. І ти повинен сказати, за кого ти… Нічого ніхто із всіх цих «прекрасних друзів» не написав мені після початку війни. Ніхто не спитав, як я, як мої діти, чи ми в безпеці. Жодна людина. Тому я теж не стала писати нікому, нікого переконувати. Всі ті люди знають, що відбувається. І Бог їм суддя

– сказала Оля Полякова в ефірі програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

Тих артистів, які зайняли нейтральну позицію і мовчать про війну в Україні або ж навіть підтримують її, співачка називає «не зірками, а дірками».

Це дірки російського шоу-бізнесу. Всі, які перейняли ту сторону, – це взагалі криваві вбивці, в них руки в крові. Такі, як Поліна Гагаріна. Я не розумію – може вони взяли її дітей в заручники, може під час того виступу на стадіоні вони хотіли відрізати ручки і ніжки її дітям. Така талановита людина поклала свій талант на вівтар зла. Якщо чесно, я написала їй особисте повідомлення: «Покійся з миром, колись талановита співачка, а тепер…» Ну і там «гарних» слів. Вона для мене померла

– заявила Полякова.

Оля Полякова

Відповіді від Гагаріної на таке повідомлення співачка не отримала. Оля й не дивується, чому російські артисти зайняли таку мовчазну позицію.

Всі ті мої «друзі», які не запитали, як ми, не поцікавилися не тому, що їм байдуже, а тому що бояться почути правду. Бо потім їм із нею треба буде жити, якось на неї відреагувати. Але ж вони боягузи, раби і підлі люди. Якби вони хотіли почути правду, то написали б і щось зробили

– прокоментувала співачка.

Предыдущий пост
Олег Іваниця
Актор Олег Іваниця розповів, що готувався захищати Україну ще до початку війни
Следующий пост
Ахтем Сеітаблаєв
Ахтем Сеітаблаєв розповів про втрату на війні друга Паші Лі

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».