Євген Клопотенко розповів, якою бачить країну після війни

Євген Клопотенко
Шеф-кухар Євген Клопотенко особистими спостереженнями та розповів, які зміни, на його думку, чекають Україну зовсім скоро та що для цього має зробити кожен із нас.

Відомий шеф-кухар Євген Клопотенко зізнається – наразі намагається подивитись на звичні речі під новим кутом. Так, нещодавно відомий кулінар переслухав гімн України та знайшов у ньому дещо надцікаве.

Я був дуже здивований, почувши у ньому передбачення – пророцтво. Дивіться: «Ще не вмерла України ні слава, ні воля… і покажем, що ми браття козацького роду». Ми йшли до нього 3 століття і зараз воно здійснюється. І зрозуміло, що це момент глобальної трансформації – ми від країни 3-го світу прямуємо вперед. Звичайно, це не мало відбуватись такою ціною, але я впевнений, що кожен українець сьогодні віддасть життя за майбутнє нації

– поділився Євген Клопотенко в програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

Євген Клопотенко

Головною силою українців шеф-кухар назвав єдність і силу нашого народу.

Я впевнений – ми точно переможемо! Тут навіть нема про що говорити. Бо в нас є дві армії: армія військова і 30-мільйонна армія простих українців, причому, вона надпотужна! Якщо ви можете воювати – йдіть, і будете героями! Якщо ви можете зберегти свою родину, то вам треба зосередитись на цьому, щоб у майбутньому було, кому народжувати дітей, відбудовувати країну. Можете волонтерити – йдіть, допомагайте! А якщо не маєте бажання щось робити – не робіть, але не треба себе картати за це. Робіть все, що від вас залежить, і обов’язково настане момент, коли Україна стане тією країною, про яку ми всі мріємо

– коментує Євген Клопотенко.

Предыдущий пост
Тіна Кароль
13-річний син Тіни Кароль приїхав до Польщі допомагати українським біженцям
Следующий пост
Вокаліст ТНМК Фагот
Вокаліст ТНМК Фагот про українських чоловіків-колег, які виїхали з країни під час бойових дій

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Макс Барских впервые собрал Дворец спорта с украиноязычной программой

Певец Макс Барских с бешеным успехом выступил в столичном Дворце Спорта.
Lifestyle

Як пройшла конференція CODE? Розповіла Наталія Горбаль, ідеолог заходу

Нещодавно в Києві відбулася конференція у сфері шлюбно-сімейних відносин CODE. Ця подія стала великим стартом у розвитку шлюбної освіти в Україні, усі присутні отримали інструменти, що допоможуть побудувати міцний та довготривалий шлюб.
Психология

5 основных женских ошибок в общении с мужчинами

Приходилось ли вам когда-нибудь читать инструкцию к применению «Мужчина и Женщина»? Нет?! Тогда этот дорогостоящий «прибор» при использовании может сломаться… Инструкция очень важна! А инструкцию к гаджету или бытовой технике читаете?
Красота

Этапы ухода за волосами – все тонкости и нюансы

Уход за волосами – неотъемлемая часть ухода за собой, как для женщин, так и для мужчин. Потому что волосы – не просто аксессуар, а один из самых главных элементов стиля и вида человека.