Ігор Кондратюк поділився своєю думкою про тривалість війни в Україні

Ігор Кондратюк
Відомий шоумен і продюсер Ігор Кондратюк розповів, за яким принципом живе сьогодні та до чого закликає кожного українця у нелегкі часи.

Продюсер Ігор Кондратюк зізнається – свою домівку в Києві вони з дружиною покинули 2 березня, коли залишатись там стало дуже небезпечно. Тоді вони переїхали до Львова, де залишаються й досі. І хоча, за словами продюсера, життя на Західній Україні безпечне, їхній спокій з дружиною підірвали події, які трапились 14 березня – у день народження Кондратюка, тоді під обстріл потрапив його будинок.

Ігор Кондратюк

Такий поворот неабияк збентежив шоумена, він навіть хотів повертатися, щоб прикрити дірки та відремонтувати вікна, проте вчасно зрозумів, що робити це безглуздо та небезпечно. Тож залишився на Львівщині та зосередився на важливішому.

Ми намагаємося за можливістю допомагати фінансово тим чи іншим підрозділам. Не сильно, не можу сказати, що кожен день витрачаю сотні тисяч гривень, але поки є можливість, роблю це. Ще хороше питання – коли у тих людей, які сюди втекли від війни, закінчиться кошти для проживання. А вони закінчаться, бо робота стоїть, а фірми віддають приміщення людям. До речі ми з дружиною і собакою зупинились у приміщенні фірми, яку облаштували для життя

– поділився Ігор в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

Ігор Кондратюк

Крім того, Кондратюк зазначив, що війна може затягнутись на досить тривалий час, тому кожен має знаходити в собі сили жити і працювати зараз на своє благо та розвиток країни.

Зараз кожен має шукати можливість працювати, в тому числі в професіях далеких від війни. Це треба робити, тому що в кожного повинен бути заробіток. Сподіваюсь що Україна і громадяни цієї держави забезпечать наші малі бізнеси можливістю заробляти собі на життя. Максимально допомагаємо ЗСУ, максимально волонтеримо, як тільки є можливість – не жалкуйте свого часу

– закликає Кондратюк.

Предыдущий пост
Оля Цибульська
Оля Цибульська розповіла про батьків, які провели 10 днів в окупації в Ірпені
Следующий пост
Даніель Салем
Даніель Салем розповів, як змінився його світогляд за час перебування в ЗСУ

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.