Леся Нікітюк розповіла, як готує їжу у рідній школі для переселенців

Леся Нікітюк
Ведуча Леся Нікітюк розповіла про волонтерство та що буде робити зі знищеною фірмовою маршруткою.

Ексклюзивно до «Сніданку з 1+1» вийшла на зв'язок телеведуча, а наразі й волонтерка Леся Нікітюк. Вона розповіла, що зараз знаходиться у рідному Хмельницькому, де працює у волонтерському центрі, який допомагає вимушеним переселенцям з міст, де йдуть активні бойові дії.

Кожного дня ми зустрічаємо людей, які вимушені покинути свої домівки через обстріли. Ми допомагаємо їм розслабитись, намагаємось смачно годувати, у нас великий колектив, усієї школи, де я колись навчалась. Там і директор, і завуч, психологи і вчителі працюють щодня. Ми прийняли близько 50 сімей, котів, собак, всіх намагаємось забезпечити любов’ю та ласкою. А потім люди або рухаються далі до своїх родичів у інших областях, або залишаються у нашому місті

- прокоментувала Нікітюк.

Леся Нікітюк

На жаль, нещодавно постраждала одна з творчих символів телеведучої – легендарна LeМаршрутка, якою вона об’їздила всю Україну в одному з тревел-шоу, була обстріляна. За її словами, цією маршруткою команда проєкту об’їздила багато сіл та містечок, мандруючи Україною, показувала нові місця, а люди весь час зустрічали їх привітно, передавали їжу, дарували на згадку різні сувеніри, вишиті рушники.

На жаль, маршрутку обстріляли, влучила ракета в ангар, повилітали шибки. Я не встигла ще розплакатись, коли виклала світлини, як люди почали писати мені, що ми готові твою маршрутку повністю переробити і вона буде їздити далі

- поділилась Леся Нікітюк.

Окрім того, телеведуча створила телеграм-канал, у якому люди зв’язуються між собою: ті, кому потрібна допомога і ті, хто може допомогти. Щодня модератори отримують близько 100 заявок, які ретельно обробляють. Нікітюк говорить, що зі свого боку бажає зробити максимум, щоб допомогти українцям зараз.

Предыдущий пост
Даніель Салем
Даніель Салем розповів, як змінився його світогляд за час перебування в ЗСУ
Следующий пост
Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна розповіла про роль Світлани Лободи у процесі евакуації людей із гарячих точок

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».