Маша Єфросиніна розповіла про роль Світлани Лободи у процесі евакуації людей із гарячих точок

Маша Єфросиніна
Телеведуча Маша Єфросиніна зараз активно займається волонтерською діяльністю.

Українська ведуча Маша Єфросиніна в інтерв'ю «Радіо НВ» розповіла, як ставиться до українських артистів Івана Дорна та LOBODA, які засудили російську агресію, але до війни будували кар'єру в країні-агресорі.

У концепції мого життя є правило не обговорювати нікого, тим паче публічно, але якщо йдеться про мою позицію. До війни я завжди займала позицію, що кожен має право на свою правду

- сказала ведуча.

Маша Єфросиніна

Єфросиніна наголосила, що все змінилося 24 лютого 2022 року.

Я поділяю всіх на людей, які щось роблять проти окупантів, і тих, які нічого не роблять чи замовчують. Це одне і теж. Є люди, які сказали «ні війні, світові - мир» і поставили чорний квадратик. А є Ваня Дорн, який, здається, на другий день розірвав усі контракти та зв'язки з російським ринком. Світлана Лобода на третій день війни перевела особисто до мого фонду божевільну суму грошей, завдяки чому ми взагалі змогли заплатити за паливо, щоб евакуювати людей

– наголосила зірок.

Як раніше стало відомо, LOBODA перерахувала до фонду «Маша» Маші Єфросініної 1,5 мільйона гривень.

Маша Єфросиніна

Сьогодні співачка продовжує активно вести волонтерську діяльність, відгукуючись на запити центрів для біженців у країнах Європи, а також потреби, що виникають у містах, які найбільше сьогодні постраждали від військових дій на території України.

Предыдущий пост
Леся Нікітюк
Леся Нікітюк розповіла, як готує їжу у рідній школі для переселенців
Следующий пост
Олена Кравець
Олена Кравець розповіла, як у непростий для всієї країни час підтримує Президента України

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.