Маша Єфросиніна розповіла про роль Світлани Лободи у процесі евакуації людей із гарячих точок

Маша Єфросиніна
Телеведуча Маша Єфросиніна зараз активно займається волонтерською діяльністю.

Українська ведуча Маша Єфросиніна в інтерв'ю «Радіо НВ» розповіла, як ставиться до українських артистів Івана Дорна та LOBODA, які засудили російську агресію, але до війни будували кар'єру в країні-агресорі.

У концепції мого життя є правило не обговорювати нікого, тим паче публічно, але якщо йдеться про мою позицію. До війни я завжди займала позицію, що кожен має право на свою правду

- сказала ведуча.

Маша Єфросиніна

Єфросиніна наголосила, що все змінилося 24 лютого 2022 року.

Я поділяю всіх на людей, які щось роблять проти окупантів, і тих, які нічого не роблять чи замовчують. Це одне і теж. Є люди, які сказали «ні війні, світові - мир» і поставили чорний квадратик. А є Ваня Дорн, який, здається, на другий день розірвав усі контракти та зв'язки з російським ринком. Світлана Лобода на третій день війни перевела особисто до мого фонду божевільну суму грошей, завдяки чому ми взагалі змогли заплатити за паливо, щоб евакуювати людей

– наголосила зірок.

Як раніше стало відомо, LOBODA перерахувала до фонду «Маша» Маші Єфросініної 1,5 мільйона гривень.

Маша Єфросиніна

Сьогодні співачка продовжує активно вести волонтерську діяльність, відгукуючись на запити центрів для біженців у країнах Європи, а також потреби, що виникають у містах, які найбільше сьогодні постраждали від військових дій на території України.

Предыдущий пост
Леся Нікітюк
Леся Нікітюк розповіла, як готує їжу у рідній школі для переселенців
Следующий пост
Олена Кравець
Олена Кравець розповіла, як у непростий для всієї країни час підтримує Президента України

Новости партнёров

Fresh

Психология

Контролируйте свои эмоции: как разрешать конфликты без агрессии

А вы знали, что злоба и агрессия – совершенно разные понятия? Злость – это эмоция, агрессия – поведенческая реакция, к которой может повлечь злобу. Как не перевести первое во второе (и еще многое интересное) рассказывает психологиня.
Психология

ТОП-15 идеальных мультфильмов для развития ребенка от 1 года

В мире, где каждый день является новым открытием, мультфильмы играют ключевую роль в развитии детей в возрасте одного года.