Ведучий Даніель Салем розповів, як потрапив під обстріл окупантів

Даніель Салем
Ведучий програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна» Даніель Салем зізнався, як його змінює війна.

Ведучий Даніель Салем під час розмови з Анатолієм Анатолічем у проекті «Зе Інтерв'юер» розповів, що свого часу служив у Лівані, але не був учасником бойових дій.

Сьогодні, воюючи в Україні, ведучий уже кілька разів «очі в очі» зустрічався із супротивником.

Я потрапив на передову з боку Херсона. Разів п'ять зустрічався з окупантами. Щоразу це дуже страшно та небезпечно. Востаннє ми потрапили під осколки снаряду від танка, один із снарядів пролетів над нашою машиною, для нас могло все закінчиться плачевно. Ми мали мало часу, щоб виїхати з цієї гарячої точки, паралельно ми вивозили сім'ї, які там залишилися. Вперше, коли я потрапив під обстріл, чесно скажу, що забарився, і, думаю, це нормально. Спати мені було складно. «Град» упав поряд, за десять метрів, і не вибухнув. Тоді я зрозумів, що це не жарти. Я став ще злішим. Потім я побачив, як дітей ранять, і мене ще більше накрило. Моя злість зростає з кожним днем, але й впевненість зростає теж

- ділиться Салем.

Даніель Салем

Ведучий поділився, що відчуває, коли бачить, як дорослішає його дочка без нього. Сім'я Салема зараз перебуває за кордоном.

Дочка хвилюється, особливо їй було складно спати у перші дні. Вона не розуміла, чому ми маємо виїхати. Але ми вирішили, що це подорож, і вона прийняла це. Ми спілкуємося через відео зв'язк, коли не бачиш дитину п'ять днів – вона здається такою дорослою, а вже пройшов місяць. Вона зробила собі коротку стрижку і пішла до школи закордоном. Це щасливий момент і водночас сумний, тому що мене немає поряд

– розповів ведучий.

За словами Салема, він не прогнозує, коли скінчиться війна, а просто виконує завдання, але Даніель запевняє, перемога вже близько.

Предыдущий пост
Олена Кравець
Олена Кравець розповіла, як у непростий для всієї країни час підтримує Президента України
Следующий пост
Юрій Горбунов
Юрій Горбунов допомагає купляти карети швидкої медичної допомоги

Новости партнёров

Fresh

Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.
Психология

Психолог розповів, що робити, якщо від початку війни вдома постійні скандали

Четвертий місяць триває повномасштабна війна росії проти України.