Позитив зі сльозами на очах розповів, як допомагає дітям, які втікли від війни

Позитив
Війна війною, але життя триває, тому треба думати про майбутнє. А саме – про наших дітей.

Так вважає Позитив та його колеги. Команда «Зіркового шляху» на каналі «Україна» розповіла, чому відомий співак вирішив приділяти більше часу дітям і що він планує зробити у Львові.

Щодня ми починаємо свій ранок з новин. Бої, напади, обстріли… Це все чуємо і бачимо не тільки ми, наші діти теж є свідками таких подій. Добре розуміючи це, співак Позитив вирішив зробити захід для маленьких українців.

Перший раз це була імпровізована акція. Я і мої колеги побачили, що місцеві дітки в Кам’янці-Подільському приносили й залишали іграшки для тих, хто не встиг навіть забрати своїх улюбленців із дому

- сказав Позитив.

Позитив

За словами артиста, зараз мало хто займається з малюками. Тому він та його друзі вирішили, що діти повинні відчувати себе дітьми.

Ми зібрали всіх відомих людей, хто на той час перебував поруч з нами, і зробили так званий «Зірковий десант». На заході для дітей побували Олександр Кривошапко, Дмитро Суржиков, Юля Сахневич і багато інших зірок

– прокоментував співак.

Позитив

Так з’явився проєкт для допомоги і підтримки маленьких українців «Діти дітям».

Ми запросили місцевих дітей, вони знайомилися з тими, хто приїхав. Маленькі українці побували на майстер-класі, з ними танцювала хореограф Юля Сахневич, я фотографувався, витирав малюкам сльози та обіймав їх

– розповів про дії проєкту Позитив.

Артист розказав, що на заході до нього підійшов величезного зросту чоловік. У нього на очах були сльози. Він сказав Позитиву: «Дякую вам, що я вперше за ці два тижні побачив усмішку своєї дитини».

Позитив

Зірки зрозуміли, що треба робити такі зустрічі. Вони необхідні родинам і їхнім дітям.

Цим маленьким людям ще прийдеться відбудовувати країну, працювати тут, тому їх треба підтримати. Нам все ж таки необхідно зробити наголос на майбутньому. А вони і є наше майбутнє

– сказав артист.

Позитив

Зірка та його колеги планують провести таку ж саму акцію у Львові.

Ми хочемо залучити всіх, хто зможе показати, що війна війною, але життя не закінчується, ми поруч, і всім нам необхідно говорити про плани на майбутнє, малювати з дітьми їхні мрії

– пояснив композитор.

Предыдущий пост
Юрій Горбунов
Юрій Горбунов заявив, що вони з Катею Осадчою можуть усиновити дитину
Следующий пост
Андрій Данилко
Андрій Данилко розповів про дзвінок Лайми Вайкуле у перші дні після вторгнення росії

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.