Улюблені серіали та програми каналу «Україна» повертаються в ефір: де дивитися

Україна
З понеділка, 18 квітня, улюблені проєкти каналу «Україна», які мають мільйони прихильників, повертаються до глядачів в ефірі телеканалу «Індиго TV».

В ефірі телеканалу «Індиго TV» будуть виходити «Ранок з Україною», «Зірковий шлях», «Місія: краса», «Свекруха чи невістка», а також серіали власного виробництва.

З першого дня війни канал «Україна» розпочав боротьбу на інформаційному фронті. Ми були й залишаємось одним з виробників і трансляторів марафону «Єдині Новини». Водночас, ми відчуваємо великий суспільний запит на додатковий контент, яких допомагає адаптуватися в нових реаліях, облаштувати життя в умовах військово часу, давати емоційну підтримку. Ми вже запустили на наших YouTube-каналах оновлені «Ранок з Україною» та «Зірковий Шлях», запускаємо цієї суботи «Говорить Україна. Хроніки незламності», і бачимо високий інтерес до цих проєктів. На мою думку, запуск улюблених програм та серіалів каналу «Україна» в ефірі «Індиго TV» матиме важливий терапевтичний ефект – допомагатиме людям емоційно, психологічно відновлюватись в умовах цієї страшної, виснажливої війни

- говорить директорка телеканалу «Україна» Вікторія Корогод.

Улюблені ведучі каналу «Україна» - Лілія Ребрик, Григорій Герман, Ірина Фролова, Анатолій Анатоліч, Ільяс Сахтара - разом зі своїми глядачами проживатимуть складні реалії війни, знайомитимуть з історіями мужності та спротиву українців, говоритимуть про шлях до перемоги й внесок в неї кожного українця, підтримуватимуть, інформуватимуть, ділитимуться корисними порадами.

Лілія Ребрик

Щодня в ефір виходитимуть прем’єрні випуски «Зіркового Шляху» у спеціальному форматі, актуалізованому для воєнного часу. «Ранок з Україною», який цього тижня повернувся до глядачів на Youtube-каналі, в ефірі «ІндигоTV» виходитиме тричі на тиждень – у понеділок, середу та п’ятницю о 09:01. З понеділка по п’ятницю на глядачів чекають улюблені випуски мейковер-шоу «Місія: краса», кулінарного шоу «Свекруха чи невістка», таємниці «Реальної містики» Андрієм Дебріним, розслідування «Агентів справедливості». Також, в ефірі «ІндигоTV» виходитимуть улюблені серіали каналу «Україна». Вже з наступного тижня до глядачів повертаються медична драма «Черговий лікар», перший український серіал про рятувальників «Виклик», мелодрама «Обручка з рубіном».

Предыдущий пост
Леся Нікітюк
Леся Нікітюк потролила затонулий російський військовий корабель у новому треку
Следующий пост
Катерина Осадча
Катерина Осадча допомагає знайти зниклих, а Соломія Вітвіцька організовує концерти у столичній лікарні

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.