Улюблені серіали та програми каналу «Україна» повертаються в ефір: де дивитися

Україна
З понеділка, 18 квітня, улюблені проєкти каналу «Україна», які мають мільйони прихильників, повертаються до глядачів в ефірі телеканалу «Індиго TV».

В ефірі телеканалу «Індиго TV» будуть виходити «Ранок з Україною», «Зірковий шлях», «Місія: краса», «Свекруха чи невістка», а також серіали власного виробництва.

З першого дня війни канал «Україна» розпочав боротьбу на інформаційному фронті. Ми були й залишаємось одним з виробників і трансляторів марафону «Єдині Новини». Водночас, ми відчуваємо великий суспільний запит на додатковий контент, яких допомагає адаптуватися в нових реаліях, облаштувати життя в умовах військово часу, давати емоційну підтримку. Ми вже запустили на наших YouTube-каналах оновлені «Ранок з Україною» та «Зірковий Шлях», запускаємо цієї суботи «Говорить Україна. Хроніки незламності», і бачимо високий інтерес до цих проєктів. На мою думку, запуск улюблених програм та серіалів каналу «Україна» в ефірі «Індиго TV» матиме важливий терапевтичний ефект – допомагатиме людям емоційно, психологічно відновлюватись в умовах цієї страшної, виснажливої війни

- говорить директорка телеканалу «Україна» Вікторія Корогод.

Улюблені ведучі каналу «Україна» - Лілія Ребрик, Григорій Герман, Ірина Фролова, Анатолій Анатоліч, Ільяс Сахтара - разом зі своїми глядачами проживатимуть складні реалії війни, знайомитимуть з історіями мужності та спротиву українців, говоритимуть про шлях до перемоги й внесок в неї кожного українця, підтримуватимуть, інформуватимуть, ділитимуться корисними порадами.

Лілія Ребрик

Щодня в ефір виходитимуть прем’єрні випуски «Зіркового Шляху» у спеціальному форматі, актуалізованому для воєнного часу. «Ранок з Україною», який цього тижня повернувся до глядачів на Youtube-каналі, в ефірі «ІндигоTV» виходитиме тричі на тиждень – у понеділок, середу та п’ятницю о 09:01. З понеділка по п’ятницю на глядачів чекають улюблені випуски мейковер-шоу «Місія: краса», кулінарного шоу «Свекруха чи невістка», таємниці «Реальної містики» Андрієм Дебріним, розслідування «Агентів справедливості». Також, в ефірі «ІндигоTV» виходитимуть улюблені серіали каналу «Україна». Вже з наступного тижня до глядачів повертаються медична драма «Черговий лікар», перший український серіал про рятувальників «Виклик», мелодрама «Обручка з рубіном».

Предыдущий пост
Леся Нікітюк
Леся Нікітюк потролила затонулий російський військовий корабель у новому треку
Следующий пост
Катерина Осадча
Катерина Осадча допомагає знайти зниклих, а Соломія Вітвіцька організовує концерти у столичній лікарні

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.