Разом до перемоги: зірки разом з талановитими дітьми випустили трек на підтримку України

Україна
Зірки українського шоу-бізнесу та талановиті діти творчого об’єднання «Парадіз», за підтримки благодійного фонду Маші Єфросиніної «Фонд Маша» створили надихаючу спільну композицію та відкрили збір коштів постраждалим від війни в Україні.

Саме в всесвітній День творчості 21 квітня вийшов мегатрек «Разом до перемоги», у якому можна почути голоси найвідоміших артистів України. Оля Полякова, DOROFEEVA, Zlata Ognevich, TAYANNA, Позитив, MELOVIN, Оля Цибульська, MamaRika, Альона Омаргалієва, TARABAROVA, Jerry Heil, Анна Трінчер, Сергій Танчинець, Ivan NAVI, NIKITA LOMAKIN, KHAYAT, Дядя Вадя, Nino Basilaya — всі вони співають про неодмінну перемогу України разом з учасниками гурту ТОК та іншими дітьми з творчого об’єднання «Парадіз».

Автори музики, Ростислав Тодореску та Андрій Мельник, придумали цю мелодію ще вісім років тому, однак вона чекала свого часу та правильних слів, які написав Ян Запольських, автор тексту.

І слова, і музика пісні — вони уособлюють в собі ту найпотужнішу зброю, якої точно немає у тих, хто прийшов коїти лихо на нашу землю. Вона називається єдність. Це те, що відчуває зараз кожен українець, дорослий і малий: «Єдина країна, ми — Україна». Єдність — обов’язкова передумова успішного спротиву зовнішній агресії. Ми віримо в нашу перемогу. В те, що будемо жити і будувати нашу країну без страху, дихаючи на повні груди, усміхаючись и співаючи

— так розповідають про настрій і задум треку «Разом до перемоги» його творці.

З ними погоджується TAYANNA: «Кожен з нас воює на своєму фронті. Творчі люди — це арт-оборона, яка також потрібна для підняття морального духу країни. Щаслива, що виникла ідея зібрати багатьох артистів та талановитих українських дітей заради мотивації, віри у перемогу. Все буде Україна!».

Злата Огнєвіч проспівала свою частину треку на шляху до Варшави, звідки летіла на благодійні концерти в Америку на підтримку України.

Ініціатором ідеї композиції виступила саме творче об'єднання «ПАРАДІЗ», яка виховує талановитих дітей України та допомагає їм виступати на великій сцені. Підтримали реалізацію проекта програмний директор радіо NRJ Денис Буданцев, Secret Service Digital & Publishing LTD та музичний продюсер Вадим Лисиця, під керівництвом якого і творився трек, попри всі складнощі воєнного положення в країні, на студії Палаца Культури і Мистецтв в Мукачево.

Всі слухачі треку зможуть допомогти: разом з прем’єрою пісні через благодійний фонд Маші Єфросініної «Фонд Маша» відкритий спецрахунок для збору коштів постраждалим від війни в Україні.

Реквізити:

Найменування організації: - ГО ФОНД МАША

Код отримувача: - 44150335

Назва банку: - АТ “ПУМБ“

Рахунок отримувача у форматі IBAN: -
UA263348510000000026001174122

Валюта: - UAH

Предыдущий пост
Андрій Данилко
Андрій Данилко розповів, чи збирається переходити на українську мову
Следующий пост
KALUSH ORCHESTRA
Соліст гурту KALUSH ORCHESTRA розповів, як готується до Євробачення під час війни

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».