Разом до перемоги: зірки разом з талановитими дітьми випустили трек на підтримку України

Україна
Зірки українського шоу-бізнесу та талановиті діти творчого об’єднання «Парадіз», за підтримки благодійного фонду Маші Єфросиніної «Фонд Маша» створили надихаючу спільну композицію та відкрили збір коштів постраждалим від війни в Україні.

Саме в всесвітній День творчості 21 квітня вийшов мегатрек «Разом до перемоги», у якому можна почути голоси найвідоміших артистів України. Оля Полякова, DOROFEEVA, Zlata Ognevich, TAYANNA, Позитив, MELOVIN, Оля Цибульська, MamaRika, Альона Омаргалієва, TARABAROVA, Jerry Heil, Анна Трінчер, Сергій Танчинець, Ivan NAVI, NIKITA LOMAKIN, KHAYAT, Дядя Вадя, Nino Basilaya — всі вони співають про неодмінну перемогу України разом з учасниками гурту ТОК та іншими дітьми з творчого об’єднання «Парадіз».

Автори музики, Ростислав Тодореску та Андрій Мельник, придумали цю мелодію ще вісім років тому, однак вона чекала свого часу та правильних слів, які написав Ян Запольських, автор тексту.

І слова, і музика пісні — вони уособлюють в собі ту найпотужнішу зброю, якої точно немає у тих, хто прийшов коїти лихо на нашу землю. Вона називається єдність. Це те, що відчуває зараз кожен українець, дорослий і малий: «Єдина країна, ми — Україна». Єдність — обов’язкова передумова успішного спротиву зовнішній агресії. Ми віримо в нашу перемогу. В те, що будемо жити і будувати нашу країну без страху, дихаючи на повні груди, усміхаючись и співаючи

— так розповідають про настрій і задум треку «Разом до перемоги» його творці.

З ними погоджується TAYANNA: «Кожен з нас воює на своєму фронті. Творчі люди — це арт-оборона, яка також потрібна для підняття морального духу країни. Щаслива, що виникла ідея зібрати багатьох артистів та талановитих українських дітей заради мотивації, віри у перемогу. Все буде Україна!».

Злата Огнєвіч проспівала свою частину треку на шляху до Варшави, звідки летіла на благодійні концерти в Америку на підтримку України.

Ініціатором ідеї композиції виступила саме творче об'єднання «ПАРАДІЗ», яка виховує талановитих дітей України та допомагає їм виступати на великій сцені. Підтримали реалізацію проекта програмний директор радіо NRJ Денис Буданцев, Secret Service Digital & Publishing LTD та музичний продюсер Вадим Лисиця, під керівництвом якого і творився трек, попри всі складнощі воєнного положення в країні, на студії Палаца Культури і Мистецтв в Мукачево.

Всі слухачі треку зможуть допомогти: разом з прем’єрою пісні через благодійний фонд Маші Єфросініної «Фонд Маша» відкритий спецрахунок для збору коштів постраждалим від війни в Україні.

Реквізити:

Найменування організації: - ГО ФОНД МАША

Код отримувача: - 44150335

Назва банку: - АТ “ПУМБ“

Рахунок отримувача у форматі IBAN: -
UA263348510000000026001174122

Валюта: - UAH

Предыдущий пост
Андрій Данилко
Андрій Данилко розповів, чи збирається переходити на українську мову
Следующий пост
KALUSH ORCHESTRA
Соліст гурту KALUSH ORCHESTRA розповів, як готується до Євробачення під час війни

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Макс Барских впервые собрал Дворец спорта с украиноязычной программой

Певец Макс Барских с бешеным успехом выступил в столичном Дворце Спорта.
Lifestyle

Як пройшла конференція CODE? Розповіла Наталія Горбаль, ідеолог заходу

Нещодавно в Києві відбулася конференція у сфері шлюбно-сімейних відносин CODE. Ця подія стала великим стартом у розвитку шлюбної освіти в Україні, усі присутні отримали інструменти, що допоможуть побудувати міцний та довготривалий шлюб.
Психология

5 основных женских ошибок в общении с мужчинами

Приходилось ли вам когда-нибудь читать инструкцию к применению «Мужчина и Женщина»? Нет?! Тогда этот дорогостоящий «прибор» при использовании может сломаться… Инструкция очень важна! А инструкцию к гаджету или бытовой технике читаете?
Красота

Этапы ухода за волосами – все тонкости и нюансы

Уход за волосами – неотъемлемая часть ухода за собой, как для женщин, так и для мужчин. Потому что волосы – не просто аксессуар, а один из самых главных элементов стиля и вида человека.