Андрій Данилко зізнався, як буде святкувати перемогу України

Андрій Данилко
Співак Андрій Данилко розповів, з ким планує святкувати перемогу України у війні з росією.

Шоумен Андрій Данилко з першого дня війни відмовився залишати Київ. Артист розповів, що почувався зібраним, навіть коли не знав, як буде розвиватися ситуація далі.

У мене було кілька пропозицій, але я їх навіть не розглядав. Не знаю чому. Мені хотілося лишитися вдома. І думав: «Так, бомбосховища тут, валіза, рюкзак я зібрав, все у мене по поличках». Я швиденько зробив таку підготовчу роботу. Не було зрозуміло, що відбувається. Ти не знаєш, звідки і як це станеться. І ти ще перебуваєш під цим впливом: «Такого бути не може. Як це, Київ бомбитимуть?». Але я вам скажу – я жодного грама не випив. Я навіть про це не думав. Я мушу вранці прокинутися не опухлий, у робочому стані. Регулювальник – ви туди, сюди, де ми сміття висипаємо, комендантська година. У мене в гороскопі написано, що Терези у стресовій ситуації навпаки мобілізуються. І, можливо, такі тепличні умови нас розслаблюють і ми перестаємо видавати щось. Це я теж можу за собою помітити

- сказав в інтерв’ю «Зірковому шляху» на каналі «Україна» Данилко.

Андрій Данилко

Артист розповів, що вони з «мамою» Інною Білоконь вже знають, яке свято підготують на День Перемоги.

Те, що стосується свят – ми з Інною легко та швидко. Ми зробимо зідзвон. Зваримо картоплю. І хто буде в Києві, я беру, скажімо, наші друзі, хто в колективі, в офісі, зустрінемося на нашій явочній квартирі. Ми раз так вже практикували

- поділився Андрій.

Предыдущий пост
Оля Цибульська
Оля Цибульська розповіла, як їй дивом вдалось врятувати рідних від нелюдського обстрілу
Следующий пост
Ілона Гвоздьова
Ілона Гвоздьова готується до серйозних змін в особистому житті

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».