Леся Нікітюк поділилася жахливими історіями переселенців з гарячих точок

Леся Нікітюк
Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк допомогла більше ніж тисячі переселенців, які проїжджали через її рідний Хмельницький, або зупинялися там пожити.

Після початку повномасштабного наступу росії на Україну ведуча Леся Нікітюк спрямувала всі свої сили на допомогу українцям, які постраждали від війни.

В рідному Хмельницькому вона облаштувала центр для переселенців, яким допомагає, чим тільки може.

Ми прийняли вже більше тисячі переселенців. Практично зі всіма я спілкувалася, всі історії можу переказати. Люди зазнали багато горя. Вони розповідали, як виїжджали, як на їхніх очах вбивали мирних мешканців. Одному чоловікові сказали стати на коліна, а коли відмовився - розстріляли. Одній жінці російські військові замінували город, зробили там склад. Вона сказала їм: «Хлопці, в мене там собака, він не прив’язаний»… А вони відповіли: «Ну, зараз ми його вб’ємо, і не буде проблеми». Коли бомбили села, а мешканці намагалися врятуватися і втікали, корови бродили полями та йшли в інші села. Підходили до людей і клали їм голову на плече. Тварини все розуміють

- розповіла Леся.

Леся Нікітюк

За словами Лесі, Україна завжди була і буде єдиною, а зараз українці згуртувалися як ніколи. І хоча ми великодушна нація, цієї війни не пробачимо.

До нас прийшли страшні, цинічні фашисти. Причини нападу — вигадані, це все робота пропаганди. Немає жодних підстав вбивати мирних мешканців, знущатися з дітей та жінок. Таке просто неприпустимо. В мене досі не вкладається в голові. Постійно хочу прокинутися, але, на жаль, це не сон, а реальність

- наголосила ведуча.

 

Предыдущий пост
Ілона Гвоздьова
Ілона Гвоздьова готується до серйозних змін в особистому житті
Следующий пост
Сергій Лазановський
Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський розповів, як тимчасово замінив мікрофон на прилавок магазину

Новости партнёров

Fresh

Foodstyle

ТОП-5 продуктов-афродизиаков, которые способны усилить сексуальное желание

Сохрани этот список продуктов-афродизиаков, чтобы обеспечить себе незабываемый вечер.
Красота

Двойной удар: как усилить действие косметики при уходе за кожей и волосами

На результативность ухода влияет не только грамотный выбор средств, но и то, как ты их наносишь.
Фитнес и здоровье

Гастрит: как себе помочь при приступе

У людей со слабым желудком гастрит может появится после обильного чревоугодия или нездоровых перекусов. Узнай, как улучшить состояние.