Леся Нікітюк поділилася жахливими історіями переселенців з гарячих точок

Леся Нікітюк
Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк допомогла більше ніж тисячі переселенців, які проїжджали через її рідний Хмельницький, або зупинялися там пожити.

Після початку повномасштабного наступу росії на Україну ведуча Леся Нікітюк спрямувала всі свої сили на допомогу українцям, які постраждали від війни.

В рідному Хмельницькому вона облаштувала центр для переселенців, яким допомагає, чим тільки може.

Ми прийняли вже більше тисячі переселенців. Практично зі всіма я спілкувалася, всі історії можу переказати. Люди зазнали багато горя. Вони розповідали, як виїжджали, як на їхніх очах вбивали мирних мешканців. Одному чоловікові сказали стати на коліна, а коли відмовився - розстріляли. Одній жінці російські військові замінували город, зробили там склад. Вона сказала їм: «Хлопці, в мене там собака, він не прив’язаний»… А вони відповіли: «Ну, зараз ми його вб’ємо, і не буде проблеми». Коли бомбили села, а мешканці намагалися врятуватися і втікали, корови бродили полями та йшли в інші села. Підходили до людей і клали їм голову на плече. Тварини все розуміють

- розповіла Леся.

Леся Нікітюк

За словами Лесі, Україна завжди була і буде єдиною, а зараз українці згуртувалися як ніколи. І хоча ми великодушна нація, цієї війни не пробачимо.

До нас прийшли страшні, цинічні фашисти. Причини нападу — вигадані, це все робота пропаганди. Немає жодних підстав вбивати мирних мешканців, знущатися з дітей та жінок. Таке просто неприпустимо. В мене досі не вкладається в голові. Постійно хочу прокинутися, але, на жаль, це не сон, а реальність

- наголосила ведуча.

 

Предыдущий пост
Ілона Гвоздьова
Ілона Гвоздьова готується до серйозних змін в особистому житті
Следующий пост
Сергій Лазановський
Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський розповів, як тимчасово замінив мікрофон на прилавок магазину

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».