У програми «Зірковий шлях» буде нова ведуча

Зірковий шлях
Канал «Україна» та Альона Вінницька припиняють співпрацю.

На початку 2022 року контракт співачки Альони Вінницької, яка 5 років була ведучою «Зіркового шляху», завершився. Програма та Альона ухвалили спільне рішення не продовжувати його.

Ведуча Альона Вінницька вирішила зосередитись на нових планах, зокрема – акторстві. Канал «Україна», команда «Зіркового шляху» висловлюють щиру вдячність Альоні Вінницькій за плідні роки співпраці та бажають реалізувати себе у нових, не менш яскравих проєктах.

Альона Вінницька

Канал «Україна» вже досягнув домовленостей з новою зірковою ведучою, яка разом з Даніелем Салемом зустрінеться з глядачами щойно «Зірковий Шлях» відновить студійне мовлення. Проект мав вийти в ефір в новому форматі 1 березня, але через розв’язану росією повномасштабну війну, зйомки програми було призупинено.

З середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндитоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує глибокі та проникливі інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

У перші дні війни ведучий «Зіркового шляху» - Даніель Салем вступив до лави ТрО, а згодом і ЗСУ. Зараз він часто з’являється в спецефірах програми і понад усе прагне якнайшвидше повернутися в кадр вже з новою колегою, ім’я якої канал повідомить найближчим часом.

Предыдущий пост
Сергій Лазановський
Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський розповів, як тимчасово замінив мікрофон на прилавок магазину
Следующий пост
Олексій Суханов
Захищають країну, шукають зниклих: ведучі каналу «Україна» розповіли, як допомагають наближати перемогу

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.