Володимир Остапчук став ведучим Youtube стендап-шоу «ДжонсоНьюз»

Володимир Остапчук
Канал «Україна» запустив нове студійне шоу «ДжонсоНьюз» з Володимиром Остапчуком. Прем’єра відбулась на однойменному Youtube-каналі.

Телеканал «Україна» відкриває окремий фронт боротьби, у якому безжальною зброєю буде сміх над ворогом. Вже стало очевидно, що і в найважчі часи українці не просто не втрачають запалу та позитивного настрою, а навпаки – наші природні гумор і сатира стали одними з тих рис, які зміцнюють нас і допомагають у протистоянні окупантам.

ДжонсоНьюз», як ми самі жартуємо, – це новини, які дивиться навіть королева Британії, – зазначає ведучий і автор нового шоу Володимир Остапчук і пояснює, як народилась назва проєкту. – Все просто: прем’єр-міністр Великої Британії – він же Джонсонюк, він великий наш патріот. Сам формат ми придумували разом з каналом «Україна» в бомбосховищах, під сирени і моторошні звістки з війни. Але в ці найстрашніші моменти ми нарешті зрозуміли, хто ми є, українці. Що ми не просто міцні, ми титани, ми захищаємо всю Європу, а Київ, де, власне, ми і знімаємо шоу, – це столиця свободи. І в тому, що Україна зараз – серце світу, переконались усі. Саме цей настрій і драйв ми хочемо передати через екрани.

Володимир Остапчук

В ефірі стендап-шоу Володимир Остапчук представляє сатиричний погляд на дії окупантів та різного ґатунку колаборантів, на рашистську брехню про війну в Україні, висміює міфи про «російську велич» і тих, хто їх боїться чи підтримує. Також, автор і ведучий «ДжонсоНьюз» показує, як самі українці, навіть у годину найтяжчих випробувань, влучно глузують з ворога, знайомить глядачів з народним українським гумором часів війни.

Ми хочемо показати всьому світу, що ми нація з найкрутішим почуттям гумору. Навіть під обстрілами, навіть коли інші ламаються і не витримують, ми вистоїмо і обов’язково переможемо. Сміх і віра в Україну – головна зброя нашого проєкту!

– додає ведучий.

Стендап-шоу «ДжонсоНьюз» виходить на Youtube-каналі: https://www.youtube.com/watch?v=4A0BIg3JQn4&t

Предыдущий пост
Макс Барських
Макс Барських розповість міжнародній спільноті про війну в Україні
Следующий пост
Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова розповіла, чому її мама заблокувала рідного брата

Новости партнёров

Fresh

Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.
Психология

Психолог розповів, що робити, якщо від початку війни вдома постійні скандали

Четвертий місяць триває повномасштабна війна росії проти України.