Відома українська співачка та зірка Playboy стала новою ведучою «Зіркового шляху»

Зірковий шлях
Стало відоме ім’я нової ведучої «Зіркового шляху» на телеканалі «Україна».

Ведучий проекту «Зірковий шлях» Даніель Салем зробив творчу пропозицію співачці та телеведучій Даші Астф’євій – стати його новою співведучою. Артистка не змогла встояти перед харизмою зіркового колеги і погодилась.

Пропозицію приєднатися до нього в студії «Зіркового шляху» Даші особисто зробив її давній друг, ведучий проєкту Даніель Салем.

Все має свій початок і закінчення. Ти знаєш мою чудову співведучу, з якою я провів дивовижний рік у студії «Зіркового шляху», але її співпраця з нашим каналом добігла кінця. Я пропоную тобі зайняти місце поруч зі мною в кріслі ведучої «Зіркового шляху»

- звернувся Даніель Салем до Даші під час онлайн-інтерв’ю.

Співачка не гаяла час на роздуми й відразу погодилась на пропозицію.

З великим задоволенням буду твоєю партнеркою. Скільки проектів ми були разом пліч-о-пліч, і в такий тяжкий час для мене велика честь бути для тебе партнеркою в хороших справах. Це важлива новина для моєї родини. Вони будуть мною пишатися

- відповіла ведучому «Зіркого шляху» Даша Астаф’єва.

Даша Астаф’єва

Зараз Даніель Салем захищає нашу країну у лавах ЗСУ, а Даша Астаф’єва веде активну волонтерську діяльність. Даша та Даніель з нетерпінням чекають на Перемоги України у війні з Росією та можливості розпочати спільну роботу над зірковим проєктом. Також ведучі пообіцяли, що будуть ділитися з глядачами тільки найцікавішими новинами. Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндигоTV».

Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час. Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндитоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

Предыдущий пост
Андрій Данилко
Андрій Данилко розповів, кого б з росіян хотів образити найбільше
Следующий пост
Макс Барських
Макс Барських випустив потужний хіт про ЗСУ та народний спротив

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.