Лілія Ребрик розповіла, як війна вплинула на емоційний стан її доньок

Лілія Ребрик
Ведуча програми «Ранок з Україною», акторка Лілія Ребрик зізналась, як говорить з доньками про війну та які питання ставлять їй діти в цей непростий час.

За словами телеведучої, зараз неможливо уникнути розмов з дітьми про війну, але зіркова матуся намагається максимально відгородити доньок від негативних новин. Найбільше Лілія Ребрик переживає через те, як війна впливає на емоційний стан доньок. Хоч як крути, але події змінили побут і навіть захоплення дівчаток.

Лілія Ребрик

Старша донька ведучої Діана на час війни відмовилася від свого улюбленого заняття – танців. Дівчинка вважає, що це зараз «не на часі», і каже, що до хореографії повернеться після нашої перемоги.

А ось для молодшої Поліни війна стала ще одним випробуванням. Коли дівчинці було два роки, розпочався локдаун, потім ще одна хвиля коронавірусу, а тепер у наш дім постукала війна.

Поліна щоранку просить показати на телефоні через камери, які встановлені вдома, її кімнату. Запитує, чи дочекаються її іграшки, її сукні. Вона загадує бажання, в неї 30 квітня день народження. І вона хоче зустрітися із друзями

– емоційно прокоментувала Лілія.

Лілія Ребрик

Утім, як зізнається ведуча, діти стали для неї важелем для дій.

Ми дуже багато з ними про це говоримо, надихаємося, мотивуємо одне одного, тримаємось як шафа у Бородянці (усміхається) – теж обговорюємо меми. Багато говоримо, шукаємо плюси у тому, що ми 24 на 7 разом. Я бачу, які у мене глибокі діти, дорослі. З одного боку, душа болить – не хочеться, щоб вони були такими дорослими і так багато розуміли, а з іншого – я з ними завжди розмовляла на рівних

– зазначила ведуча.

Також Лілія розповіла, що саме діти допомагають їй тримати себе у формі та змушують рухатися далі.

Ми не маємо права позбавляти дітей дитинства та радості. Діана мене втішала, говорила: «Мамо, у жодній казці такого немає – коли нападник переміг». Я поплакала разом з нею, але Діана заспокоїла мене і сказала, що ми точно переможемо. І я казала: «Донечко – плачу, але вірю». Світло над темрявою завжди перемагає

– поділилась Ребрик..

Предыдущий пост
дитині про війну
Психологиня розповіла, чому не варто брехати дитині про війну
Следующий пост
Андрій Данилко
Андрій Данилко розповів, кого б з росіян хотів образити найбільше

Новости партнёров

Fresh

Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.
Психология

Психолог розповів, що робити, якщо від початку війни вдома постійні скандали

Четвертий місяць триває повномасштабна війна росії проти України.