Григорій Решетнік дав поради, як виховувати дітей під час війни

Григорій Решетнік
Ведучий Григорій Решетнік розповів, як виховує дітей під час війни.

Ведучий Григорій Решетнік розповів, що його троє синів по-різному переживають війну.

На щастя, діти не пережили тих подій, як ті, хто досі залишається у бомбосховищі. Серце крається. Чужих дітей не буває. Мої діти емоційно трішки по-іншому сприймають реалії, також постраждали в якійсь мірі. Ваня, якому 9 років, вже більш усвідомлено сприймає. Вони знають, хто такий ворог, і навіть в школі їх поступово готували і розповідали, що війна розпочалася ще в 2014 році, що ми втрачаємо території, ось такий агресивний сусід. А от найскладніше емоційно нашому Дімулі, якому скоро 5 років, і він особливо під час нічних сирен прибігає до кімнати, каже: «Татко, мама, давайте швиденько». І досі реагує дуже складно емоційно. До психологів ми не зверталися, але пояснюємо. Я завжди своїм хлопцям кажу, що це наші війська летять знищувати ворога, ми перемагаємо

- говорить ведучий журналістам програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

Григорій Решетнік з дружиною

Решетнік має пораду, як батькам пояснювати своїх дітям умови, в яких зараз змушена жити країна.

Завжди даю посил перемоги. Раджу всім батькам давати цей імпульс, щоб у їхніх дітей у свідомості було, що перемога буде дуже швидко. Але досі складно мені дається запитання: «Тато, коли ми повернемося додому, до нашої кімнати, до школи, до друзів, ми скучили», «Тато, коли закінчиться війна

- сказав Решетнік.

Григорій Решетнік з дружиною та дітьми

Нещодавно у старшого сина ведучого був день народження. Родина влаштувала дитині невеличке свято.

Попри війну, все одно діти є діти, вони хочуть свята, вони хочуть якоїсь радості. Ми однокласника знайшли Ваніного, який також перебуває на Заході України, і зробили сюрприз. Ми запросили однокласника в гості, купили кульки, подарували подарунки, зібралися і влаштували невеличке свято. Тому що - це такі моменти, коли дитина може відволіктися, наші діти, точно ні в чому не винні

- говорить Решетнік.

У дітей шомена немає гаджетів. Їм дозволяють дивитися мультики годину на день, грати в ігри на телефонах батьків лише на вихідних. Решетнік з дружиною подарували смарт-годинник сину, аби він завжди був на зв’язку з батьками, з дідусем та бабусею.

Предыдущий пост
Поліна Логунова
Поліна Логунова вперше поділилася подробицями розлучення із Дмитром Ступкою
Следующий пост
Дмитро Ступка
Дмитро Ступка розізлив Поліну Логунову розкривши деталі їх розлучення

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.