Дмитро Ступка розізлив Поліну Логунову розкривши деталі їх розлучення

Дмитро Ступка
Актор Дмитро Ступка назвав справжню причину розлучення з дружиною.

Зірка українського телебачення Дмитро Ступка наразі перебуває в Америці. Туди вони з родиною переїхали восени минулого року, а вже 31 грудня Поліна Логунова повідомила актору несподівану новину.

Ми не живемо разом з Нового року. Тоді вона мені повідомила, що познайомилась з американцем, і все, сказала: «Діма, я тебе більше не люблю». Але ми досі в шлюбі – офіційно не розлучені. Тому що в Україні війна, а в Америці розлучитись ми не можемо, тому що я громадянин України, наша донька Богданка теж. І так як вона неповнолітня дитина, треба розлучатися тільки на території України

– розповів ведучий і актор Дмитро Ступка в ефірі «Зіркового шляху» на каналі «Україна».

Дмитро Ступка

Актор офіційно стверджує те, що в його дружини зав’язались стосунки тоді, коли вони ще жили разом. Але додає, що підтримує Поліну Логунову та прийняте нею рішення та розуміє, чому так склалось.

Вона познайомилась з молодим чоловіком, і вони закохалися одне в одного. Таке буває, я по собі знаю – нічого страшного. Вона закохалася, захотіла залишитися в Америці, їй там подобається, клімат, кар’єрний зріст, американець… Вона швидше мову таким чином вивчить. Бо зі мною так не вийде, як з американцем. Вони хочуть одружтися, хай їм Бог дасть щастя, здоров’я, хай допомагає... Я насправді нічого не маю проти, це її життя, її вибір. Вона хоче те, що я, наприклад, не можу дати їй зараз, а та людина дасть

- ділиться Дмитро.

А поки йде шлюборозлучний процес, колишні підтримують зв’язок і намагаються створити нові дружні стосунки.

Чого нам сваритись? Життя продовжується, а все це нормально – люди розходяться-сходяться… У нас нормальні стосунки, у нас спільна донька. Звичайно, зараз не так як раніше спілкуємось, але я часто дзвоню Богданці, розмовляємо через відео зв'язок. Я тільки бажаю їм успіху, щоб вони там зачепилися

– коментує актор.

Дмитро Ступка

Поліна Логунова зі своєї сторони вирішила поставити свого екс-чоловіка на місце. Пригрозивши розповісти істинні деталі їх розставання.

Якщо я назву реальну причину розлучення, це знищить твою кар'єру. Якщо я додам фото – це знищить тебе як особистість. Якщо я додам рахунки допомоги тобі після всього...

– написала Поліна в Instagram.

Предыдущий пост
Григорій Решетнік
Григорій Решетнік дав поради, як виховувати дітей під час війни
Следующий пост
MELOVIN
MELOVIN різко засудив Наталю Могилевську щодо російської мови в Україні

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».