Віра Кекелія розповіла про другу вагітність та розкрила стать майбутньої дитини

Віра Кекелія
Днями Віра Кекелія ошелешила глядачів звісткою про другу вагітність.

Сімейна пара Віра Кекелія та Роман Дуда вже виховує сина Івана, який з’явився на світ у 2020 році. Про те, що у них буде друга дитина, вони дізналися до повномасштабного вторгнення, проте в той період вже багато про це говорили.

Ведуча проєкту «ЖВЛ», зірка «Жіночого Кварталу» та співачка зізналась: до кінця не вірила, що це станеться, а ось Роман відчував можливі події, які зараз відбуваються в Україні.

Він мені заздалегідь сказав: «Віра, це відбудеться». Я не вірила, що у сучасному світі може відбуватись такий жах. Але найголовніше та найцінніше для мене зараз це нове життя і авжеж мене нічого не може злякати, аби це нове життя з’явилось на світ. Війна застала нас у Києві, ми виїхали на захід України. І в мене більше був страх дороги, те, що я при надії, а багато часу треба провести у машині, не знаючи, що на нас чекає

- поділилась Кекелія.

Віра Кекелія вагітна

На питання ведучих, чи знає подружжя стать майбутньої дитини, Роман настояв на тому, аби родина привідкрила завісу. Ексклюзивну у «Сніданку з 1+1» сімейна пара зізналась, що чекає на хлопчика, який, за прогнозом лікарів, з’явиться на світ у серпні.

Щодо імені майбутнього сина, то поки молода родина обирає імена, але визначатися не поспішає.

Ні, ім’я ще не обрали. Ми домовились, як і з Іваном – ми побачимо дитину і тоді назвемо. Маємо на думці декілька імен, проте оберемо, коли вже побачимо та познайомимось

- прокоментувало подружжя.

Віра Кекелія з чоловіком та сином

Нагадаємо, що Віра Кекелія та Роман Дуда познайомились на вокальному шоу «Голос країни», де разом були учасниками команди Сергія Бабкіна. 17 жовтня 2017 року пара одружилась.

Предыдущий пост
Володимир Дантес
Володимир Дантес розповів, коли саме він і Надя Дорофєєва вирішили розлучитися
Следующий пост
Тімур Мірошниченко
Тімур Мірошниченко зробив власний прогноз на перемогу KALUSH ORCHESTRA в конкурсі «Євробачення 2022»

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.