Катерина Кухар розповіла, як евакуювала своїх дітей з України: «Син вісім годин йшов пішки»

Катерина Кухар
Прима-балерина Катерина Кухар розповіла в програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», де її застала новина про початок війни в Україні.

Прима-балерина Катерина Кухар дізналася про те, що Росія напала на Україну, коли була по роботі за кордоном.

Кожен раз, коли я згадую цю мить, мені дуже боляче. І я досі не можу собі уявити, що у 21 столітті таке могло трапитись. Я поїхала 17 лютого на міжнародний конкурс у Берлін зі своїми студентами з коледжу. Ми отримали 6 призових місць. Така була радість надзвичайна. І 23 лютого ми мали останню виставу з туру у Франції. Ми танцювали «Жизель». Це був надзвичайний день

- пригадує Кухар.

Катерина Кухар

На 24 лютого у хореографа були квитки до Києва. ЇЇ день розпочався о 5 ранку, коли няня, яка перебувала з її донькою, зателефонувала у сльозах. Син Кухар був в іншому місці.

Коли тебе вночі будять і кажуть якісь такі речі, ти не можеш повірити. Це якесь страшний сон. Вона сказала, що війна почалася. Я гадала, що це були найважчі дні в нашому житті. Як у пеклі, напевно. Ти не розумієш, як допомогти дітям, родичам, всій Україні. Ось так почалася наша нова історія. Наш кум вивіз спочатку нашого сина, тому що він був з їхньою сім’єю. І ми забрали Тимура з Угорщини на його день народження. Вони 8 годин йшли пішки, тому що черга із автівок була 40 км

- говорить Катерина.

Катерина Кухар з чоловіком та дітьми

Катерина поділилася, що незважаючи на те, що Тимуру 13 років, він не міг зрозуміти, чому вона плаче. Балерина його обіймала, але нічого не могла сказати.

А він постійно говорив: «Мамо, в мене сьогодні день народження. Ти ж розумієш, війна скінчиться, ми поїдемо додому, тому що мене там всі чекають, я ж планував грандіозну вечірку. Ми ж це зробимо?». Потім ми ночували, чекали на донечку, яка їхала з нянею на перекладних, де вони тільки не ночували з песиком маленьким, без документів. Але дякувати Польщі, що вони все дуже чітко, швидко і так з розумінням, з теплом у серці зробили

- поділилася танцівниця, діти якої зараз у Франції із нянею.

Катерина Кухар переконана, що все закінчиться перемогою. Обов’язково життя переможе смерть і тоді будемо відроджувати нашу державу.

Предыдущий пост
Тімур Мірошниченко
Тімур Мірошниченко зробив власний прогноз на перемогу KALUSH ORCHESTRA в конкурсі «Євробачення 2022»
Следующий пост
Оля Полякова
Оля Полякова розповіла, що допомогло їй відновити психологічний стан під час війни

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.