Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Макс Барських
Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.

Після виступу на міжнародній конференції Billboard MusicCon в Лас-Вегасі, Макс Барських відвідає Німеччину в рамках туру на підтримку ЗСУ. Серія благодійних концертів отримала символічну назву «Чекай мене».

Зазначимо, що це перші повноцінні виступи співака з початку війни. Рішення щодо майбутніх концертів Макса, за словами його продюсера Алана Бадоєва, було надважким, адже Барських не уявляє себе зараз на сцені і як відбудеться діалог з глядачем передбачити складно.

Мало хто знає, але вже більше місяця наша команда докладала великих зусиль, щоб Макс знову міг вийти на сцену, адже саме у цьому його призначення. Але Максим категорично відмовлявся, аргументуючи це тим, що не може і не хоче співати, не відчуває сцени й не бачить в ній сенсу. Зміни залишили рани в середині та велику кількість питань до себе. Завдяки дієвим прикладам українських виконавців, мені вдалося переконати Макса зробити перший крок до сцени, до свого слухача. Я переконаний, це буде особливе спілкування

- коментує майбутні виступи Макса Бадоєв.

Макс Барських

Billboard MusicCon позаду. Я вдячний за можливість розповісти історію своєї країни американській аудиторії. Через два тижні я повернуся до Києва. Але перед цим я і моя команда дадуть шість благодійних концертів у Німеччині. Скажу чесно, я до останнього не знаю, яким вийде шоу. Я не розумію, яким буду я. Але обіцяю, що буду дуже відвертим. Я запрошую вас до діалогу. Нам потрібно сповідатися один одному і поділитися надією. Буду безмежно радий співати для вас. Разом ми зможемо допомогти нашим військовим. До зустрічі!

- написав на своїй сторінці в Instagram Барських.

Макс Барських

Після туру Німеччиною на початку червня співак повернеться в Україну.

26/05 - Дортмунд

27/05 - Оффенбах

29/05 - Берлін (Міжнародний благодійний телемарафон Save Ukraine – #StopWar)

30/05 - Беблінген

03/06 - Ганновер

04/06 - Гамбург

Предыдущий пост
Олександр Педан
Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»
Следующий пост
День Вишиванки
День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 14 выпуск от 02.12.2023

Новый выпуск шоу «Мастер Шеф 12» начнется с абсолютной свободы и… абсолютной ответственности!
Showbiz

Оля Полякова представила новую песню «Вишні» с новогодним вайбом

Впервые певица Оля Полякова исполнила песню «Вишні» во время премьеры своей концертной шоу программы «Все буде добре», состоявшейся в марте 2023 года в Киеве.
Психология

Искра страсти: 5 способов внести новизну в интимные отношения

В начале романтических отношений гормоны бушуют, наполняя взаимные встречи энергией и восторгом, а каждое прикосновение – мощным желанием. Но со временем многие пары сталкиваются с угасанием страсти.
Красота

Ангельские ароматы: топ самых ярких парфюмов Victoria's Secret

Бренд Victoria's Secret известен грандиозными шоу, исключительно эстетическими комплектами белья и уникальным творческим видением.