LOBODA запустила проект для психологічної допомоги українцям під час війни

LOBODA
Співачка Світлана Лобода продовжує допомагати українцям.

Співачка Світлана Лобода у своїх соціальних мережах оголосила про запуск важливого проекту – LOBODA Help Centеr. Основна мета якого – моральна підтримка людей під час війни та професійна допомога психологів.

Щодня, у своїх соціальних мережах, я отримую від вас велику кількість листів, ЛИСТИ – БОЛІ, ЛИСТИ – ТУРБУВАННЯ, ЛИСТИ – ІСТОРІЙ... ЗА ОСТАННІ ТРИ МІСЯЦЯ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ В УКРАЇНУ, ЖИТТЯ КОЖНОГО ЗМІНИЛАСЯ ДО НЕВПІЗНАННОСТІ. ОТРИМУЮЧИ ВАШІ ЛИСТИ, Я ЧИТАЮ ЇХ ЗАВЖДИ ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ. Неможливо звикнути до нових реалій, неможливо забути пережитий жах, складно впоратися з новими умовами життя, з невпевненістю в завтрашньому дні, а часом і з розпачем. Я знаю ці почуття, бо сама переживаю ці почуття. Я думала, як я можу ще більше допомогти кожному, допомогти не просто відповіддю на листи, не просто підтримати словом, а допомогти максимально більшій кількості людей. Спілкуватися та допомагати на широкому рівні, залучити професіоналів, з якими працюю сама

- звернулася до своїх шанувальників LOBODA.

LOBODA

Співачка продовжує активно вести волонтерську діяльність, про яку відтепер можна буде дізнатися у спеціально створеному телеграм-каналі @Loboda_Help_Centеr.

Якщо вам або вашим рідним, потрібна будь-яка професійна психологічна підтримка, ви можете підписатися на телеграм-бот центру @lo_help_bot і дотримуючись вказівок, бот проведе вас через систему первинного опитування, за результатами якого, вас з'єднають з підібраним конкретно під вас спеціалістом психологом, для подальшого спілкування та призначення особистих онлайн зустрічей та консультацій.

Предыдущий пост
День Вишиванки
День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу
Следующий пост
Тоня Матвієнко
Тоня Матвієнко відреагувала на чутки про розлучення з Арсеном Мірзояном

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Сухой корм для кошек Клуб 4 Лапы: обзор на базовую линейку

Если кот или кошка здоровы, не подвергались кастрации (стерилизации), достаточно подвижны, линяют умеренно, не склонны к частым расстройствам пищеварения, аллергии, ожирению, для их повседневного питания подойдет корм базовой линейки.
Психология

Психологиня розповіла, як зберегти стосунки з коханим, у якого депресія через поранення на війні

Тисячі воїнів зараз самовіддано захищають нашу країну на передовій. На жаль, втрати і поранення є не лише у ворога, але й у ЗСУ.
Психология

Топ-3 поради від психолога для психологічного захисту себе та рідних у воєнний час

Психологиня та ведуча реаліті «Екси» розповіла, як допомогти собі і рідним, коли знову накриває паніка.
Психология

Психологиня розповіла, як без остраху віддати дитину до дитячого садочка, коли в країні війна

Через необхідність відновлювати роботу в умовах війни сім’ї почали шукати садочки для своїх дітей.