Макс Барських продає картину, яку присвятив Україні: кошти підуть на ЗСУ

Макс Барских
Малюнок отримав назву «Colours Of Freedom» і присвячений Україні. Художня робота співака побачить світ у рамках творчого арт-проекту Макса Барських Nick Vangard.

Виставку можна відвідати з 3 по 7 червня за адресою 6150 Wilshire Blvd, а саму картину за бажанням придбати. Частина коштів з продажу піде на гуманітарну допомогу українцям.

На початку червня фонд Particle Foundation представляє групову виставку «The LIITA Effect», кураторами якої є Даніель С’єрра Домінгес та Бейлі Суейд. Назва виставки пов'язана з культовим шедевром Бенксі «Love Is In The Air» 2005 року, відомим як один із найсильніших антивоєнних образів сьогодення, і включатиме тиждень унікальних подій та вражень, пов’язаних із її переглядом.

Макс Барских

Картина Макса Барських «Colours Of Freedom» буде представлена разом з роботами таких митців, як: Майк Рідер (Michael Reeder), Найла Оп’янга (Naila Opiangah), Гуччі Хост (Gucci Ghost) та Абі Саламі (Abi Salami).

Предыдущий пост
Макс Барських
Макс Барських випустив душевну пісню «Чекай мене» - музичне освідчення в коханні до України
Следующий пост
Маша Єфросініна
Маша Єфросініна розповіла, чому чоловік порадив їй не повертися поки в Україну

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Варто знати: що робити у разі відкриття посилання з вірусом?

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.