У шоу «Ранок з Україною» новий ведучий: хто став партнером Лілії Ребрик

Ранок з Україною
Програма «Ранок з Україною» каналу «Україна», яка виходить у будні о 8:30 в ефірі «Індиго TV», змінила ведучого. До проєкту долучився відомий шоумен Слава Дьомін.

Відомий блогер, радіоведучий і інтерв’юер Слава Дьомін долучився до команди програми «Ранок з Україною». Новий ведучий складе компанію Лілії Ребрик.

Яке бентежне життя. Скільки разів я кликав Лілію Ребрик на інтерв’ю, а вона все відмовляла, тому я прийшов до неї сам. Я щасливий долучитись до проєкту «Ранку з Україною»! Відтепер будемо будити всю країну, розповідати про найважливіші речі, тримати інформаційний фронт, жартувати та підбадьорювати одне одного. А ще Ліля мені шепнула, що на мені лежить серйозна місія – дарувати жінкам радість і натхнення, ну що ж, поїхали

– жартує новий ведучий.

Експерт каналу «Україна», екстрасенс Макс Гордєєв у прямому ефірі зробив розклад на картах Таро і розповів, яким буде новий тандем улюбленого шоу: «Випала карта Імператора, яка означає стабільність і впевненість у цій парі».

Ранок з Україною

Слава Дьомін замінить Григорія Германа, який сьогодні тепло попрощався з глядачами «Ранку з Україною» і побажав усім Перемоги.

Ці роки були надзвичайно крутими! Всі ці ранки, студії, кава, смаколики, які ми готували та їли разом, всі ці подорожі, прямі включення, гості, глядачі… це неможливо забути і важко переоцінити. Які б новини не приходили нам кожного дня, знайте – ми обов’язково переможемо!

– прокоментував Григорій Герман.

Відтепер Лілія Ребрик вестиме ранкове шоу в парі зі Славою Дьоміним, а до Анатолія Анатоліча приєднається Ірина Хоменко. Олександр Шадров продовжує збирати цікаві та позитивні матеріали і заряджати глядачів у своїй постійній рубриці «Ранкові меми».

Предыдущий пост
Наталія Могилевська
Наталія Могилевська надихнула дівчину з Дніпра на патріотичне тату
Следующий пост
Олена Фроляк
Олена Фроляк з чоловіком розповіли, як їх діти реагують на війну

Новости партнёров

Fresh

Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.
Психология

Психолог розповів, що робити, якщо від початку війни вдома постійні скандали

Четвертий місяць триває повномасштабна війна росії проти України.