У шоу «Ранок з Україною» новий ведучий: хто став партнером Лілії Ребрик

Ранок з Україною
Програма «Ранок з Україною» каналу «Україна», яка виходить у будні о 8:30 в ефірі «Індиго TV», змінила ведучого. До проєкту долучився відомий шоумен Слава Дьомін.

Відомий блогер, радіоведучий і інтерв’юер Слава Дьомін долучився до команди програми «Ранок з Україною». Новий ведучий складе компанію Лілії Ребрик.

Яке бентежне життя. Скільки разів я кликав Лілію Ребрик на інтерв’ю, а вона все відмовляла, тому я прийшов до неї сам. Я щасливий долучитись до проєкту «Ранку з Україною»! Відтепер будемо будити всю країну, розповідати про найважливіші речі, тримати інформаційний фронт, жартувати та підбадьорювати одне одного. А ще Ліля мені шепнула, що на мені лежить серйозна місія – дарувати жінкам радість і натхнення, ну що ж, поїхали

– жартує новий ведучий.

Експерт каналу «Україна», екстрасенс Макс Гордєєв у прямому ефірі зробив розклад на картах Таро і розповів, яким буде новий тандем улюбленого шоу: «Випала карта Імператора, яка означає стабільність і впевненість у цій парі».

Ранок з Україною

Слава Дьомін замінить Григорія Германа, який сьогодні тепло попрощався з глядачами «Ранку з Україною» і побажав усім Перемоги.

Ці роки були надзвичайно крутими! Всі ці ранки, студії, кава, смаколики, які ми готували та їли разом, всі ці подорожі, прямі включення, гості, глядачі… це неможливо забути і важко переоцінити. Які б новини не приходили нам кожного дня, знайте – ми обов’язково переможемо!

– прокоментував Григорій Герман.

Відтепер Лілія Ребрик вестиме ранкове шоу в парі зі Славою Дьоміним, а до Анатолія Анатоліча приєднається Ірина Хоменко. Олександр Шадров продовжує збирати цікаві та позитивні матеріали і заряджати глядачів у своїй постійній рубриці «Ранкові меми».

Предыдущий пост
Наталія Могилевська
Наталія Могилевська надихнула дівчину з Дніпра на патріотичне тату
Следующий пост
Олена Фроляк
Олена Фроляк з чоловіком розповіли, як їх діти реагують на війну

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Макс Барских впервые собрал Дворец спорта с украиноязычной программой

Певец Макс Барских с бешеным успехом выступил в столичном Дворце Спорта.
Lifestyle

Як пройшла конференція CODE? Розповіла Наталія Горбаль, ідеолог заходу

Нещодавно в Києві відбулася конференція у сфері шлюбно-сімейних відносин CODE. Ця подія стала великим стартом у розвитку шлюбної освіти в Україні, усі присутні отримали інструменти, що допоможуть побудувати міцний та довготривалий шлюб.
Психология

5 основных женских ошибок в общении с мужчинами

Приходилось ли вам когда-нибудь читать инструкцию к применению «Мужчина и Женщина»? Нет?! Тогда этот дорогостоящий «прибор» при использовании может сломаться… Инструкция очень важна! А инструкцию к гаджету или бытовой технике читаете?
Красота

Этапы ухода за волосами – все тонкости и нюансы

Уход за волосами – неотъемлемая часть ухода за собой, как для женщин, так и для мужчин. Потому что волосы – не просто аксессуар, а один из самых главных элементов стиля и вида человека.