Люди виходили з машин та хором кликали Басю: Олена Фроляк розповіла про домашню улюбленицю

Олена Фроляк
8 серпня, у Всесвітній день котиків, ми згадуємо різні історії про наших пухнастиків. Адже ці милі вусо-лапо-хвостики наповнюють життя фарбами.

Коти, як справжні емпати чи «м’якенькі психотерапевти», заліковують наші душевні рани і заспокоюють у тривожні моменти. Проте війна - складене випробування не тільки для нас, а й для наших улюбленців.

У зірки ICTV Олени Фроляк є своя щемлива історія, пов'язана з кішечкою її мами.

На початку війни ми поїхали на Івано-Франківщину і пробули там місяць. Наша евакуація до Косова тривала 36 годин… Затор був, напевно, кілометрів на 50. Вночі ми під’їжджали за 20 хвилин всього лиш на півметра. Мамина кішка Бася, нажахана цією нескінченною поїздкою, зробила 3 спроби втекти з машини і третя їй таки вдалася. Ніч, траса, ланцюг автівок, ви б бачили цю картину - пасажири із сусідніх машин хором кликали її: “Бася, Бася”. Виносили Валідол, світили фонариками, що тільки не робили… Але вона, була дуже налякана і виснажена… Словом, ми її не змогли зловили і мама проплакала за нею ще довго...

- розповідає ведуча.

Олена Фроляк

Серце Олени та її мами у такий складний момент зігріває ще одна домашня улюблениця - собачка Нора. Шеф-радакторка «Фактів» зізнається, що не уявляє свого життя без неї. У них навіть є дві спільні пристасті - плавання і ритуал ранкової кави.

Олена Фроляк

Предыдущий пост
Олександр Педан
Олександр Педан розповів, у які незвичні ситуації потрапив під час поїздки до Миколаєва
Следующий пост
Володимир Шумко
Володимир Шумко розповів, як Instagram допоміг йому під час війни

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Любовный та финансовый расклад Таро на октябрь 2023 года для всех знаков Зодиака

В этом прогнозе мы расскажем о том, как знаки Зодиака будут проявлять свои эмоции и чувства, какие идеи появятся в голове и что вас ждет в финансовом плане.
Showbiz

«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 6 выпуск от 30.09.2023

В новом выпуске кулинарного реалити участников ждет первый в истории украинского «МастерШеф» выпуск кулинарного подкаста.
Психология

Партнерство между родителями и учителями: как можно прийти к конструктиву?

На честь Дня вчителя, саме час поговорити про важливі питання взаємин батьків і вчителів.