Володимир Шумко розповів, як Instagram допоміг йому під час війни

Володимир Шумко
Актор Improv Live Show Володимир Шумко волонтерив майже з першого дня вторгнення й багато чим завдячує своїм підписникам.

Українці довели, що лише об’єднавшись, можна вистояти. За час війни, напевно, кожен другий українець волонтерив чи волонтерить і досі. Не виняток і учасник проекту Improv Live Show, новий сезон якого восени покаже Новий канал, Володимир Шумко.

З початку війни минуло десь три-чотири дні, як ми почали волонтерити. До нас звернулися українці-далекобійники. І ми збирали гроші на пальне для фур, які везли гуманітарну допомогу з Польщі. Дуже швидко все ставало дедалі масштабнішим. Ми організували в Києві волонтерський центр, що допомагав людям, які залишилися в Києві і не мали можливості виїхати купити собі поїсти й попити. Створили чат, куди приєдналися хлопці з автомобілями, і вони їздили та розвозили це по квартирах

– розповідає Шумко.

З коштами на всі волонтерські справи Вові допомагали друзі та підписники. Тоді Шумко повірив у силу Instagram.

Деякі друзі присилали гроші з-за кордону – з Франції, Італії, Польщі. А від підписників я взагалі в захваті! Коли нам треба було за короткий термін зібрати сто тисяч гривень на броніки, то зробив це менш ніж за вісім годин. Шокований, що люди настільки довіряють. Instagram був для мене не на першому місці. Та коли попросив, і за такий короткий термін ми зібрали потрібну суму, це було круто!

– ділиться імпровізатор.

Володимир Шумко

Коли гуморист відчув реальну користь Instagram, то почав навіть радити всім навколо поширювати там якомога більше інформації.

Доносьте все через свої соцмережі. Потрібно нагадувати про те, що війна не закінчилась. Якщо чимось допомагаєте нашим захисникам, то обов’язково робіть про це звіт – сторіс чи пост. Люди побачать це важливе нагадування

– каже Вова Шумко.

Предыдущий пост
Олена Фроляк
Люди виходили з машин та хором кликали Басю: Олена Фроляк розповіла про домашню улюбленицю
Следующий пост
Українські зірки
Українські зірки показали останні фото, зроблені до 24-го лютого

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 15 выпуск от 09.12.2023

В новом выпуске шоу «Мастер Шеф 12» впервые судьями станут зрители!
Lifestyle

Новогодние украшения 2024 года: стильные тренды в украшении дома на праздники

Узнайте, как украсить свою квартиру на Рождество и Новый год 2024 год.
Lifestyle

Нова пошта запускає «Доставку казки» для жителів українських міст

Святкові траки з сучасною інтерактивною виставою, подарунками для юних глядачів та розвагами для всієї родини завітають до різних міст країни. Тур стартує 6 грудня. Відвідайте подію з близькими та пориньте у атмосферу казки!