Володимир Шумко розповів, як Instagram допоміг йому під час війни

Володимир Шумко
Актор Improv Live Show Володимир Шумко волонтерив майже з першого дня вторгнення й багато чим завдячує своїм підписникам.

Українці довели, що лише об’єднавшись, можна вистояти. За час війни, напевно, кожен другий українець волонтерив чи волонтерить і досі. Не виняток і учасник проекту Improv Live Show, новий сезон якого восени покаже Новий канал, Володимир Шумко.

З початку війни минуло десь три-чотири дні, як ми почали волонтерити. До нас звернулися українці-далекобійники. І ми збирали гроші на пальне для фур, які везли гуманітарну допомогу з Польщі. Дуже швидко все ставало дедалі масштабнішим. Ми організували в Києві волонтерський центр, що допомагав людям, які залишилися в Києві і не мали можливості виїхати купити собі поїсти й попити. Створили чат, куди приєдналися хлопці з автомобілями, і вони їздили та розвозили це по квартирах

– розповідає Шумко.

З коштами на всі волонтерські справи Вові допомагали друзі та підписники. Тоді Шумко повірив у силу Instagram.

Деякі друзі присилали гроші з-за кордону – з Франції, Італії, Польщі. А від підписників я взагалі в захваті! Коли нам треба було за короткий термін зібрати сто тисяч гривень на броніки, то зробив це менш ніж за вісім годин. Шокований, що люди настільки довіряють. Instagram був для мене не на першому місці. Та коли попросив, і за такий короткий термін ми зібрали потрібну суму, це було круто!

– ділиться імпровізатор.

Володимир Шумко

Коли гуморист відчув реальну користь Instagram, то почав навіть радити всім навколо поширювати там якомога більше інформації.

Доносьте все через свої соцмережі. Потрібно нагадувати про те, що війна не закінчилась. Якщо чимось допомагаєте нашим захисникам, то обов’язково робіть про це звіт – сторіс чи пост. Люди побачать це важливе нагадування

– каже Вова Шумко.

Попередній пост
Олена Фроляк
Люди виходили з машин та хором кликали Басю: Олена Фроляк розповіла про домашню улюбленицю
Наступний пост
Українські зірки
Українські зірки показали останні фото, зроблені до 24-го лютого

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

До мурах: акустичний концерт KHAYAT на підтримку переселенців

Український співак KHAYAT презентував нову програму. Розповідаємо, як це було.
Краса

Для ніжних поцілунків: як правильно доглядати за шкірою губ

Шкіра на губах дуже ніжна та тонка, до того ж на ній немає сальних залоз, завдяки яким зволожується шкіра на обличчі та тілі.
Фітнес та здоров'я

Психологіня розповіла, як вагітній жінці спокійно виносити дитину під час війни

Сім місяців Україна героїчно протистоїть повномасштабному російському вторгненню.
Мода

Які речі можна та потрібно купувати на розмір більше?

Не знаю, як у вас, милі пані, але мені завжди хотілося бути на розмір менше… Тобто, ти отримуєш справжнє задоволення, коли замість звичної «емки» ти сміливо влазиш у «еску». А тут що, навпаки?