БФ «Діти Героїв» допомагає дітям, які втратили одного або обох батьків

Діти Героїв
З березня 2022 року благодійний фонд «Діти Героїв» надає комплексну допомогу дітям, які втратили батьків. Якщо ви знаєте таких дітей – зверніться до фонду.

Благодійний Фонд «Діти Героїв» був заснований на другий місяць війни. Його місія – супроводжувати дітей, які втратили одного або обох батьків під час війни до повноліття. Наразі в фонді понад 600 дітей, до кінця року фонд планує взяти під опіку 5000 дітей.

Фонд надає допомогу у шести напрямках:

  • Екстрена допомога. Сюди також входить допомога в евакуації та інших термінових питаннях.
  • Регулярна допомога. Кожен підопічний, що має відповідні документи, отримує першу фінансову допомогу у розмірі 5000 грн, також 2000 грн до дня народження, грошову допомогу на день захисту дітей та інші свята. Також, батькам допомагають здобути фінансову стабільність. Крім прямої фінансової допомоги діти отримують теплий одяг, взуття, засоби для навчання та розвитку від партнерів фонду.

Діти Героїв

  • Соціалізація. З підопічними та опікунами працюють психологи та педагоги. Влаштовуються табори відпочинку як по Україні, так і у Швейцарії, Іспанії, США та інших країнах. Проводиться арттерапія та психологічна реабілітація для зменшення отриманих травм.
  • Live Assistance - це допомога на всіх етапах перебування в Фонді, що надається особистим Помічником родини також юридична допомога та опрацювання додаткових запитів від сімей.
  • Освіта. 127 дітей вже вивчають англійську з партнерськими школами, 14 дітей почали дошкільну підготовку, близько 100 дітей отримають ноутбуки та планшети для відновлення онлайн навчання.

Діти Героїв

  • Менторство та кар’єрна орієнтація. Окрім профільних таборів та допомоги вступу до ВНЗ, діти мають доступ до спілкування з кумирами. Так, діти вже брали участь у відеозустрічі з Тарасом Тополею «Антитіла», Олександром Шовковським «Динамо» та відвідали концерт Наді Дорофєєвої.

Діти Героїв

Якщо ви знаєте дітей, які втратили одного або обох батьків під час війни – заповніть форму на сайті: https://form.typeform.com/to/mMrg8kOh?typeform-source=childrenheroes.org

Якщо ви хочете підтримати фонд – це можна легко зробити у нас на сайті:
https://childrenheroes.org/

Також закликаємо підписатись на наші соціальні мережі:

https://www.facebook.com/ChildrenofHeroes
https://www.linkedin.com/company/children-of-heroes/
https://www.instagram.com/children.heroes/

Попередній пост
українські ведучі
Цінуємо кожен прожитий день: українські ведучі зробили відверте зізнання
Наступний пост
Макс Барських
Макс Барських показав чуттєві кадри зі своєї школи у Херсоні

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

До мурах: акустичний концерт KHAYAT на підтримку переселенців

Український співак KHAYAT презентував нову програму. Розповідаємо, як це було.
Краса

Для ніжних поцілунків: як правильно доглядати за шкірою губ

Шкіра на губах дуже ніжна та тонка, до того ж на ній немає сальних залоз, завдяки яким зволожується шкіра на обличчі та тілі.
Фітнес та здоров'я

Психологіня розповіла, як вагітній жінці спокійно виносити дитину під час війни

Сім місяців Україна героїчно протистоїть повномасштабному російському вторгненню.
Мода

Які речі можна та потрібно купувати на розмір більше?

Не знаю, як у вас, милі пані, але мені завжди хотілося бути на розмір менше… Тобто, ти отримуєш справжнє задоволення, коли замість звичної «емки» ти сміливо влазиш у «еску». А тут що, навпаки?