Маніфест незламних МАМ

Маніфест незламних МАМ
Агенція VIVID brand content hub спільно з громадською організацією «Фонд Маша» створили маніфест до Дня матері на підтримку проєкту #НезламнаМама.

Мета маніфесту – висловити вдячність українським матерям за їхню мужність та безумовну любов, яку вони проявляють навіть у надскладних життєвих умовах. А також привернути увагу до важливої місії – повернення постраждалих від війни мам до нормального життя.

До відео маніфесту увійшли реальні кадри життя матерів, які під час війни опинилися в різних життєвих обставинах. Озвучила маніфест українська телеведуча, громадська діячка та засновниця «Фонду Маша» Маша Єфросиніна.

Сьогодні як ніколи важливо, щоб українська жінка мала сили на відродження України! Наша мета – зібрати 600 000 грн, які підуть на проєкт #НезламнаМама, що надає психологічну допомогу жінкам та їхнім дітям, які постраждали від війни. Організатори проєкту закликають всіх українців їх підтримати донатом.

Маша Єфросиніна: “Щоразу, коли я приїжджаю в табір проєкту «Незламна мама», чую історії наших жінок, від яких волосся стає дибки. Вони народжують у підвалах під вибухами, дістають дітей з-під завалів власних будинків, місяцями розшукують зниклих на війні чоловіків. Словом, ніколи не здаються! І наша задача – допомогти їм не загубити віру, не збожеволіти від горя втрат, повернути сенс життя, коли він, здається, втрачений вже назавжди. Психологи нашої програми психоемоційної стабілізації «Незламна мама» повернули до життя (і це не красивий зворот, це факт!) вже понад 1500 жінок та дітей. І ми не маємо права зупинятися!»

«Фонд Маша» – громадська організація, заснована у 2020 році Машею Єфросиніною та Оксаною Нечипоренко. «Фонд Маша» створений для промоції громадської протидії будь-якому виду насильства та допомоги жінкам і дітям, які від нього постраждали, виховання в українському суспільстві нульової толерантності до домашнього насильства. Під час війни «Фонд Маша» надає гуманітарну та психологічну допомогу жінкам та дітям. У червні 2022 року Фонд запустив проект «Незламна мама» – унікальну програму психоемоційної стабілізації жінок і дітей, які постраждали від війни, спеціально розроблену професіоналами в галузі психотерапії та посттравматичних синдромів. Місія Фонду – відродження та підтримка українок заради відродження України.

VIVID brand content hub – агенція зі створення бренд-контенту, яка посідає друге місце в категорії Influencer-маркетинг за рейтингом діджитал-агенцій 2022 року від IAB Україна. Має високий рівень експертизи у створенні комунікаційних стратегій, ідей, Influencer-маркетингу, SMM, відео та діджитал-продакшені. Це дає змогу агенції працювати з великими міжнародними компаніями на українському та європейському ринках.

Предыдущий пост
МастерШеф. Професіонали 4
«МастерШеф. Профессионалы 4»: смотреть онлайн выпуск от 13.05.2023
Следующий пост
СКАЙ
Гурт СКАЙ вперше дасть великий концерт у Палаці Спорту до Дня Києва

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Фестиваль "1000 шедевров снятых на смартфон": выбирай искусство, которое спасает жизнь

В Gorodok Gallery до 18 июня 2023 проходит фестиваль мобильного фотоискусства "1000 шедевров снятых на смартфон".
Психология

Как помочь человеку рядом, если он подвергся сильной тревоге: советы психолога Юлии Зорий

"Stop panic!" – легко сказать, но не сделать на практике. Каждый человек в какой-то степени испытывает тревогу, и это естественная реакция на стресс.
Showbiz

Как столичная молодежь будет менять украинское село, а изменится сама: Новый канал снимает ситком «Голова»

28 мая Новый канал начал съемку ситкома «Голова». Стартовали по новой традиции: написали пожелания для проекта и сложили их в кувшин, который сохранят до конца съемок.
Showbiz

Для дітей заради майбутнього: ТРЦ Gulliver запрошує на благодійне дитяче свято та зірковий концерт

10 червня у торгово-розважальному центрі Gulliver відбудеться благодійне дитяче свято «Для дітей заради майбутнього».