Для дітей заради майбутнього: ТРЦ Gulliver запрошує на благодійне дитяче свято та зірковий концерт

ТРЦ Gulliver
10 червня у торгово-розважальному центрі Gulliver відбудеться благодійне дитяче свято «Для дітей заради майбутнього».

Мета заходу – збір для благодійної платформи Dity.Help на допомогу діткам, які постраждали від війни. В програмі: інтерактивні майстер-класи, масштабне фешн-шоу та зірковий концерт від телеканалу М1. Вхід для всіх вільний.

Детальна програма заходу.

З 12:00 до 14:00 на 4-му поверсі ТРЦ заплановані тематичні майстер-класи, де кожна дитина зможе відчути себе справжньою моделлю. Так, в програмі: модельна хореографія, дефіле, акторська майстерність та основи професійного мейкапу. Всі майстер-класи проходять в ігровій формі, відповідаючи віковій категорії дитини. Зареєструватися на інтерактивні зони можна за посиланням. Участь безоплатна.

Вже о 14:00 на 5-му поверсі стартує масштабне фешн-шоу, організоване за підтримки міжнародного проєкту Dream Models. У дефіле візьмуть участь більше ніж 100 професійних дітей-моделей. У модному показі будуть представлені актуальні колекції українських та міжнародних брендів.

Кульмінацією свята стане концерт за участі запрошених зіркових гостей MARIETTA, Маші Данілової та KISHE. Ведучі – зірки телеканалу М1: Денис Жупник і Таня Лі. Початок концерту запланований на 17:00 на 5-му поверсі ТРЦ Gulliver.

Предыдущий пост
Хто зверху
«Хто зверху?»: стало известно, кто занял место Сергея Притулы
Следующий пост
ситком «Голова»
Как столичная молодежь будет менять украинское село, а изменится сама: Новый канал снимает ситком «Голова»

Новости партнёров

Fresh

Красота

5 советов по уходу за аксессуарами для макияжа

Ежедневно мы думаем об очищении нашего лица, чтобы сделать его чище и свежее. Мы наносим крема, чтобы сохранить нашу кожу здоровой, мы наносим макияж, чтобы выровнять цвет лица и заставить наши глаза сиять…
Showbiz

Блогер и ведущий Богдан Шелудяк – о съемках в «Хто зверху?» та «Київ вдень та вночі»

Ведущий шоу «Хто зверху?» Богдан Шелудяк сравнил работу в двух рейтинговых форматах телеканала.
Foodstyle

3 способа сохранить острый красный перец на зиму

Сейчас самый сезон острых красных перцев, которые зимой будут стоить в 10 раз дороже. Наесться впрок этого деликатеса не получится: слишком остро. Но мы знаем, как сохранить его свойства и остроту надолго.