Спецтема

Сучасний ритм життя. Як встояти на ногах?

Ми всі вже потрошки оговтуємось від наслідків пандемії, та повертаємось до звичного ритму життя. Однак, сучасний світ вимагає максимальноъ проактивності, мультизадачності та вміння встигати все й одразу. Високі підбори, активна життєва позиція, професіонал на роботі та любляча мама та дружина вдома. В цьому калейдоскопі дуже важливо залишатись активною, красивою і здоровою. Але під вечір наші ноги можуть страждати від втоми, болю та набряку. Де ні де можуть з’явитися судинні зірочки, та навіть стати помітними поверхневі вени. Нажаль це може стати першими проявами захворювань поверхневих вен.

Хороші новини в тому, що цьому на ранніх етапах можно легко зарадити. Не втратити ритм життя через втомлені ноги, вам можуть допомогти нашкірні гелі з високим вмісту гепарину. Одним з найвідоміших в Україні є Ліотон гель, що вже більше 20 років користується довірою українців. Він сприяє полегшенню симптомів захворювань поверхневих вен. Гель наноситься на ноги і обережно втирається у шкіру. Гелева основа забезпечує більш ефективне проникнення гепарину у відповідні шари шкіри, а завдяки вмісту високої концентрації гепарину, препарат демонструє ефективне проникненню крізь шкіру.

Фитнес и здоровье

Чоловіки під ударом: як допомогти партнеру завжди залишатися в ритмі сучасного життя

Сучасний ритм життя вимагає від нас колосальних витрат енергії, адже мало хто може собі дозволити жити в графіку робота-дім.
Психология

5 речей, які роблять жінку магнетично привабливою

Тема привабливості та жіночності занадто «повітряна». Але ми вирішили її трохи заземлити. Тому тільки практичні поради!
Фитнес и здоровье

Легкою ходою: як правильно доглядати за ногами влітку

Кожен день має свій ритм. Та коли ноги стають болючими та набряклими, ти можеш втратити його.
Фитнес и здоровье

Залишайся у ритмі сучасного життя: нові здорові звички - для тебе і для планети

Від кожного з нас залежить більше, ніж часом здається. Впроваджуй прості, але дуже корисні звички - заради самої себе і нашої планети. Як показує досвід, зробити це зовсім не складно, якщо взяти за правило певний перелік дій.
Фитнес и здоровье

Активна, красива і здорова: як втримати ритм сучасного життя?

Ми всі вже потрошки оговтуємось від наслідків пандемії, та повертаємось до звичного ритму життя. Однак, сучасний світ вимагає максимальної проактивності, мультизадачності та вміння встигати все й одразу.
Фитнес и здоровье

Біль в ногах після тренування в залі: як полегшити стан

Біль в ногах - звичайна справа після тренувань. Але як же зняти або зменшити біль? Розповідаємо про ефективні методи.