Олена Рихальська

Олена Рихальська
Повне ім'я:
Олена Рихальська
Дата народження:
17 ноя 1970 року
Місце народження:
Україна
Професія:
Психологиня, кандидатка психологічних наук, психотерапевтка, викладачка та експертка у сфері корпоративної та сімейної психотерапії
Досягнення:
Книги «Любов у житті жінки, шлях від розлучення та самотності до зрілих стосунків», «Як зустріти та зберегти справжнє кохання», співавтор підручника «Основи реклами» (глава «Психологія реклами»). Входить до «Топ-100 успішних жінок України» у галузі психології.
Соцмережі зірки:
Олена Рихальська – кандидат психологічних наук із 25-ти річним досвідом роботи у сфері психології.

Спеціалізація – психологія успіху, індивідуальна психотерапія, особистісне та сімейне консультування, бізнес-тренінги, тренінги для жінок, консультації національних та міжнародних ТБ.

З 1995 року Олена займається приватною практикою. Починаючи з 1998 року провела безліч тренінгів, семінарів та майстер-класів в Україні, Росії, Молдові, Азербайджані, Ізраїлі, Туреччині, Німеччині. З 2000 року проводить маркетингові дослідження за запитами компаній із різних галузей економіки України.

Протягом уже багатьох років Олена виступає як психолог-консультант і експерт національних, міжнародних ТБ, шоу-проектів, кіноіндустрії, радіо програм і є найбільш затребуваним психотерапевтом.

Починаючи з 1995 року є автором численної кількості статей з питань психології, маркетингу та іміджелогії, міжособистісних відносин у наукових та науково-популярних виданнях України, Росії, Азербайджану.


Попередній пост
Алла Клименко
Алла Клименко
Наступний пост
Тіана Фіалкова
Тіана Фіалкова

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

Люди виходили з машин та хором кликали Басю: Олена Фроляк розповіла про домашню улюбленицю

8 серпня, у Всесвітній день котиків, ми згадуємо різні історії про наших пухнастиків. Адже ці милі вусо-лапо-хвостики наповнюють життя фарбами.
Психологія

Як не стати жертвою шахраїв під час війни: ознака афери, яка має вас насторожити

Ведуча проекту «Аферисти в сітях» Олена-Крістіна Лебідь підказала нюанс, який може видати зловмисника.
Психологія

Боюся віддавати дитину до школи через війну: що робити?

До початку нового навчального року менше місяця. І, звісно, батьків турбує питання – як виглядатиме навчання в умовах війни, і чи безпечно взагалі віддавати дітей у школи?
Showbiz

Олександр Педан розповів, у які незвичні ситуації потрапив під час поїздки до Миколаєва

Ведучий Improv Live Show Олександр Педан розповів про поїздку в Миколаїв.