Любовний розклад Таро на липень 2023 року для всіх знаків Зодіаку

Любовний розклад Таро
Стаття експерта
У цьому прогнозі ми розповімо про те, як знаки Зодіаку виявлятимуть свої емоції та почуття, які ідеї з'являться в голові та які рішення варто чи не варто приймати.

Софія Козакевич
Практикуючий таролог та автор двох колод з рекомендаціями.

Ексклюзивно для «Єдина» практикуючий таролог та автор двох колод з рекомендаціями Софія Козакевич зробила повний розклад у сфері стосунків на липень 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Чого чекати – сварок чи гармонії? Що обіцяють карти тим, хто поки що не знайшов свою другу половинку? Швидше читай наш свіжий розклад, щоб дізнатися деталі!

Овен

У стосунках в липні 2023 року на цей знак Зодіаку чекають радісні новини, але є невеличке але… Якщо ви протягом місяця дозволите собі проявити слабкість, не зможете встояти перед забороненими плодами. Тоді після радісної новини, ситуації прийде руйнування. Руйнування мрій, надій, сподівань, стабільності, чи навіть стосунків.

Тому карти вам рекомендують обрізати не вагаючись усі нечесні ігри. Не вплутуватись у темні історії, це стосується усіх сфер. Не зв’язуватися із людьми які можуть проявляти себе нечесно та і взагалі не варто цього місяця аж занадто усім довіряти.

Телець

Шановні Тельці, ви звісно мрія багатьох людей на цій планеті. На вас інші хочуть бути схожими, думають про вас, наслідують. Але в липні 2023 року стосунки з іншими людьми у вас можуть бути досить таки холодними. Будь ласка, не розчаровуйте інших. Тримайте марку та не скочуйтесь у вир низьких вібрацій.

Краще допомагайте іншим, якщо вони цього просять. Показуйте своїм прикладом як можна ставати кращими. Повірте, іншим важлива ваша думка, тому старайтесь ставитись до інших з розумінням та терпінням.

Близнюки

У вас в липні 2023 року буде жага спокуситися на те, що не належить зовсім вам. А ще, вам захочеться спробувати чогось новенького, свіжого, красивого. Будь ласка, якщо маєте других половинок, старайтеся тримати себе в руках, а свої мрії при собі, адже на кожній касі приходиться платити за набраний раніше, товар.

Будьте серйозними, стійкими, незворушними. Якщо вже одного разу зробили свій вибір, то залишайтеся при своїй думці. Не потрібно ще в липні себе мучити думками про вибір тих чи інших партнерів. Не могли зробити вибір? Шукали підказку? Ось вона.

Рак

Вас, мабуть, не здивую та нічого нового не скажу, адже в липні 2023 року у вас буде присутній внутрішній конфлікт. Звісно, вам свої емоції вкрай важко контролювати. Тому протягом місяця у вас буде багато тем для того, щоб почати з’ясовувати стосунки, доводити свою точку зору, та і взагалі ви не будете проти того, щоб поринути з головою у великі конфлікти та попити кровушки у своїх рідних.

Карти рекомендують вам розвантажити свою голову від зайвих думок. Не треба лежачи на ліжку думати про те, як вам важко живеться та чому ви такі нещасні. Якщо хочете відповідь на свої запитання, прочитайте абзац вище.

Лев

У Левів в липні 2023 року будуть гарно складатись стосунки з іншими людьми. Чи то у романтичній сфері, чи по робочих питаннях, чи навіть із незнайомцями. Настрій позитивний, відчуття хороші наче перед важливою подією. А ви знаєте Закони Всесвіту - що всередині, те і ззовні. Що випромінюєте, те отримуєте. У вашому випадку на цей місяць - це тепло, любов та позитив.

Карти вам рекомендують не розтратити цю хвилю позитиву ще на початку місяця. Постарайтесь рівномірно розподілити своє натхнення, сили та те прекрасне, що у вас всередині.

влюбленная пара на прогулке

Діва

Цей знак Зодіаку в липні 2023 року буде кипіти та горіти всередині. Досить неспокійні відчуття, тому з іншими людьми буде відчуватись свого роду напруження. Іншим буде не досить комфортно проводити час із Дівами. Навіть самі близькі люди будуть думати: «Ну іди вже лягай спати, або іди вже на роботу чи по своїх справах». Дай передихнути спокійно. Ви наче будете нагло красти енергію інших, для себе. У самих хаос, не зрозумілі речі відбуваються і для спокою своєї душі буде бажання контролювати та підказати як краще робити навколишнім людям. А не всім це подобається. І краще собі допомогти, а не тим, хто вас не просить.

Тому рекомендація для вас від карт - звернути увагу на свої емоції та дії. Спробуйте розібратися зі своїми питаннями які вас збивають зі звичного ритму життя. Давайте поради, вказівки, рекомендації собі, а не усім хто знаходиться навкруги та вашої думки не запитує.

Терези

Шановні Терези, якщо ваша увага була зациклена на чомусь одному, то я вас вітаю - нарешті це питання буде наближатися до своєї розв’язки. Це тягуче відчуття, яке вас переслідує вже не один день, нарешті вирішиться. Це і допоможе вам налагодити контакт з іншими людьми. Адже коли в голові жуйка, постійне прокручування одного і того самого питання, людина віддаляється від інших. Начебто фізичне тіло тут, але думки далеко. В липні ви повернетесь до коханих, друзів, знайомих та колег.

Тому карти вам рекомендують не давати задню, як тільки побачили, що можна щось змінити, не стійте, не думайте цілий місяць. Проаналізували ситуацію, визначилися та зробили. Так буде легше жити, а не сидіти у постійних роздумах, поки життя проходить мимо.

Скорпіон

В липні 2023 року ви будете тепло настроєні по - відношенню до інших. Тому карти передають, що стосунки у всіх сферах будуть позитивно впливати на ваше життя. На цей місяць вам чудово підходить фраза: «Що посієш - те й пожнеш». А ви будете сіяти любов та радість, тому інші до вас будуть налаштовані досить позитивно.

Карти вам рекомендують, радіти усьому, що у вас є. Не зациклюватися на негативі. Сіяти те, що ви хотіли б отримати в замін.

Стрілець

Якщо в липні 2023 року ви досить егоїстично будете себе поводити, то є великий шанс знищити довіру інших. Ви багато знаєте, відчуваєте, але цього місяця не варто думати, що ви кращі за інших і що вам можна робити все що заманеться і вам це зійде з рук. Не цього разу.

Тому карти вам рекомендують: будьте більш люблячими, людяними, веселими, згадайте коли ви останній раз щиро сміялися, коли зустрічались у веселій компанії та просто розмовляли, посміхалися та розслаблятися. Вам потрібен відпочинок однозначно. Інакше у багатьох сферах ситуації почнуть тріщати по шву.

девушка обнимает парня

Козеріг

У липні 2023 року Козерогам буде досить важко налагодити контакт з іншими людьми. Ви будете закриті та холодні. Інші будуть це відчувати. Це добре, якщо ви працюєте на високій посаді та так себе поводите на роботі. Ставите чіткі та досить справедливі цілі. Але якщо і вдома, то рідним буде справді важко з вами знайти спільну мову. Ви й одним поглядом зможете відштовхувати від себе інших.

Тому карти вам рекомендують: якщо потрібно взяти паузу, візьміть. Зануртесь у себе та зрозумійте, що важливо вам зараз, з ким хочете далі рухатись по житті. Можливо деяких партнерів ви вже переросли, дайте відповідь на ці запитання та ставте всі крапки над і. А не мучте інших своєю поведінкою.

Водолій

Одного разу ви хотіли показати себе такими, якими ви не є насправді. Та так звикли до цього, що не можете згадати себе тими, якими ви були до тієї ситуації. Ви маски змінюєте, а про себе справжніх забули. Від цього вам стає некомфортно та інші починають підозрювати, що щось з вами не так. З вашого життя почнуть іти люди в іншу сторону, адже більшість не знає вас справжніми.

Тому карти вам рекомендують схаменутися вже в липні. Згадати себе такими якими ви є. Не грати ролі, не усміхатися тоді, коли вам важко. Не обіймати того, до кого відчуваєте огиду і т.д. Не обманюйте себе та інших, адже стосунки вже в липні розпадуться з такою швидкістю, що ви собі й уявити не можете. У вас є ще змога змінити своє життя, але це потрібно зробити вже цього місяця.

Риби

Якщо ви не будете в липні 2023 року маніпулювати іншими, то цей місяць буде для вас досить вдалим. Ви можете бути різкими на слово, але інші люди вам на це обов’язково вкажуть. Терпіти ваші вибрики у липні інші точно не будуть. Тому думайте добре перед тим, як щось говорити іншим, адже бумеранг одразу буде летіти в вашу сторону. Хамите? Хамство й отримаєте. Якщо ви з любов’ю ставитесь до інших, то і те саме будете до вас повертатись.

Карти вам радять у липні насолоджуватись тими моментами які вас чекають. Адже попереду на вас чекають досить позитивні подарунки долі. Вам точно липень принесе багато радості, здійснення мрій та задумів.

Перед вами авторські колоди карт «Сонце та Місяць» із побажаннями на день від Софії Козакевич.

карты

Колоди карт «Сонце та Місяць», рекомендації яких взяті за основу старших арканів Таро. 22 прямих та 22 перевернутих. Тому ці поради будуть збуватися усім, хто буде нею користуватися. Для спілкування з колодами не потрібні магічні здібності чи навчання Таро. Я все вже зробила за вас. Просто дістаньте карту із колоди та читайте своє передбачення.

карты

карты

Придбати колоди карт можна за посиланням: instagram.com/kozakewych_sofia_taro

 

Попередній пост
Любовний та фінансовий розклад
Любовний та фінансовий розклад Таро на червень 2023 року для всіх знаків Зодіаку
Наступний пост
Повний розклад Таро
Повний розклад Таро на серпень 2023 року для всіх знаків Зодіаку

Новини партнерів

Fresh

Lifestyle

Нова пошта запускає «Доставку казки» для жителів українських міст

Святкові траки з сучасною інтерактивною виставою, подарунками для юних глядачів та розвагами для всієї родини завітають до різних міст країни. Тур стартує 6 грудня. Відвідайте подію з близькими та пориньте у атмосферу казки!
Психологія

4 ступені усвідомленості щасливої та самодостатньої людини

Усвідомленість — це інструмент сильних та успішних людей. Як стати сильним та успішним? А як зберегти в собі силу та успіх?!
Фітнес та здоров'я

Чому ми почуваємося погано взимку: 5 основних причин

Шукаємо причини поганого пригніченого стану у зимовий час і боремося з ними.