Як навчитися гадати на картах Таро

Як навчитися гадати на картах Таро
Щоб гадати на Таро, не потрібно бути спадковою ясновидющою. Достатньо дотриматися всіх правил, обрядів, мати розвинену інтуїцію, знати основи психології та уважно стежити за знаками.

Карти таро огорнуті таємницями та протиріччями. Важко уявити, що раніше їх використовували просто для гри. Але ведучі тих часів швидко збагнули, що колода несе в собі магічний сенс і здатна передбачати майбутнє, тому Таро перейшли з розряду гральних в гадальні карти.

Ми розповімо, як пройти шлях від вибору колоди до ворожіння.

Як вибрати колоду Таро

Багато художників і містиків свого часу манила магія цих карт, тому багато хто з них намалював власні колоди. Класичними колодами вважаються карти Вірта та Радера Вейта. Прості зрозумілі малюнки, які можна співвіднести до будь-якої життєвої ситуації.

Пізніше можна докупити язичницьке Таро (підходить для ворожіння на себе саму), Таро Манара (еротична колода для ворожіння на кохання), Таро Тота від Алістер Кроулі - для містиків.

Читайте также

Як розбиратися в колоді Таро

Колода карток ще має стати твоєю, одразу цього не станеться. Спочатку уважно розглянь кожну карту: які почуття у тебе вони викликають. Якщо карта впала, одразу запам'ятай головне правило ворожіння: це колода хоче тобі щось сказати, дослухайся. Можливо, колода може почати з тобою жартувати, викидаючи карти безсилля та невдач. Не переймайся, ми маємо справу з тонкими матеріями, де швидко нічого не трапляється.

У колоді, швидше за все, буде інструкція до кожної з карток та окремо до кожної з чотирьох мастей. Масті називаються: жезли, кубки, мечі та пентаклі.

  • Жезли відповідають за приземлені потреби, необхідність зростання та розвитку, побутові проблеми.
  • Мечі символізують силу, владу, боротьбу, агресію, конфлікти та перемоги.
  • Кубки описують піднесене та духовне: почуття, мрії, переживання, стосунки.
  • Пентаклі ж відповідають за матеріальне: ресурси та гроші.

В гральній колоді карт можна провести аналогію: черв'яки - чаші, трефи - жезли, бубни - пентаклі, мечі - піки.

Але це ще не все. Карти Таро діляться на два аркани: молодший, де саме карти розподілені по чотирьох мастях, і старший, де кожна карта має своє окреме значення.

Читайте также

Спочатку варто вивчити значення мастей молодшого аркана, а потім переходити до старшого.

Не обов'язково зубрити значення, як перед іспитом. Спробуй робити прості розклади та зіставляти значення карт, що випали, в історію або передбачення. Як шпаргалку використовуй інструкцію колоди або, наприклад, зручний сервіс: 78 дверей.

Як гадати на Таро

Для безпосереднього ворожіння потрібно вивчити кілька розкладів. Спершу рекомендуємо просто витягати по карті на запитання, потім переходити до трьох карт, де перша — людина, друга — її ситуація і третє — що їй робити з цією ситуацією.

Далі можна освоїти прості розклади, власне, одна і три карти в гаданні теж вважаються найпростішими розкладами, які можна ускладнювати питаннями та додатковими картами.

Складніший і популярніший розклад — мости.

Класичним та найвідомішим розкладом на загальний стан людини, її ситуації, минулого та майбутнього заведено вважати Кельтський хрест.

Читайте также

Як поводитися з Таро

Щоб карти швидше заговорили з тобою і не припиняли розкривати свої таємниці, потрібно ставитися до них з повагою. Тримати Таро краще у темному місці. Не на видному місці, у червоній щільній тканині.

Ворожити на Таро потрібно чистими руками на чистій поверхні, у тверезому та емоційно стабільному стані.

Не рекомендуємо брати за ворожіння гроші, краще нехай це будуть якісь подарунки, розмір яких людина визначить сама. Духовне від прив'язки до матеріального руйнується.

Успіхів!

Попередній пост
Наступний пост
Гороскоп на лютий
Гороскоп на лютий 2022 року для всіх знаків Зодіаку: кохання, здоров'я та фінанси

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

«Памфір»: у Києві пройшов прем’єрний показ фільму

З 23 березня в широкий національний прокат вийшла стрічка, яка відкрила світові справжню українську сутність. Ділимося відгуками глядачів, які потрапили на перші допрем’єрні покази, та запрошуємо поринути в містично-захоплюючий всесвіт фільму «Памфір».
Фітнес та здоров'я

3 ефективні антицелюлітні обгортання, які можна робити вдома

Щоб робити антицелюлітні обгортання, необов'язково йти в салон, їх можна робити й в домашніх умовах, використовуючи доступні інгредієнти.
Foodstyle

5 властивостей броколі, які роблять цей овоч особливо корисним для жінок

Броколі – справжня комора мінералів та різноманітних вітамінів для здоров'я жінки.
Фітнес та здоров'я

Дієта на крупах: як ефективно худнути на вуглеводах

Дієта на кашах - дуже комфортний і здоровий варіант схуднення. Завдяки їм організм отримує енергію, почуття голоду довго не настає, а на талії нічого не відкладається.