Ольга Іванова

Ольга Іванова

Ольга Іванова – практикуючий психолог, сертифікований консультант, член Української спілки психотерапевтів. Автор та ведуча психологічних онлайн та офлайн програм та навчальних курсів. Психолог-експерт у ЗМІ.

Ольга вміє простими словами пояснювати складні психологічні явища та процеси. В індивідуальній та груповій роботі вона, безумовно, приймає, без оцінний, емпатичний фахівець, і як професіонал, допомагає пройти крізь кризи та покращити якість життя.

Те, що людина знає про себе, вона почула у дитинстві від мами з татом. Дорослі показували словами і вчинками: «Ти, за своєю природою – хороша, здатна, цінна, і ти, така як є – підходиш нам і світові». Або вселяли протилежне. Все це і перетворилося на базові переконання про себе. Але ж ура! Ти вже доросла! І можеш ці переконання змінити, щоб стати найприйнятнішою, турботливою і люблячою матусею для самої себе.

Статьи эксперта

Психологія

Пройшло кохання: 5 важливих ознак, що стосунки зжили себе

Ідеальних стосунків не буває. Сварки та кризи - природна складова навіть досить добрих відносин. Партнерам важливо вміти розмовляти та домовлятися, щоб долати труднощі у парі.
Психологія

Токсичні родичі: як дати відсіч і захистити свої межі

Безтактні питання, саркастичні та знецінюючі фрази, непрохані поради – родичі по-різному можуть вторгатися у ваш особистий простір.