5 неймовірних властивостей звичайної капусти для жіночого організму

краса
Зміни своє ставлення до капусти.

На перший погляд, капуста здається звичайним і малокорисним овочем, але вчені можуть з цим посперечатися. Капуста містить 36 різних антиоксидантів і безліч вітамінів і мікроелементів: К, С, В6, кальцій, калій, магній.

Капуста покращує травлення

Капуста багата на нерозчинні харчові волокна або клітковину, які збільшують кількість корисних бактерій в кишківника. Нерозчинна клітковина є паливом для таких корисних видів бактерій як Bifidobacteria та Lactobacilli.

капуста на столе

Капуста та тиск

Збільшення дієтичного калію у раціоні сприяє зниженню високого артеріального тиску. А в 100 г червоної капусти міститься 243 мг.

Капуста та здоров'я серця

Червона капуста містить рослинні пігменти антоціаніни (родина флавоноїдів), які й надають їй такого яскравого кольору. Вчені знайшли зв'язок між антоціаніном та зниженням ризику серцевих захворювань. Крім цього, капуста здатна зменшувати високий артеріальний тиск та ризик захворювання на коронарну артерію.

капуста на столе

Капуста та вітамін С

Організм людини використовує вітамін С для багатьох важливих функцій - він допомагає організму абсорбувати залізо, що містяться в овочах, а також необхідний для вироблення колагену. Щобільше, вітамін С є антиоксидантом і допомагає у профілактиці раку. Так, ризик раку легень зменшується на 7%, якщо щодня вживати 100 мг вітаміну С.

Всього 80 г капусти містить у собі 85% рекомендованої дози вітаміну С на день, як і в одному невеликому апельсині. Особливо корисна у цьому плані червона капуста.

Капуста зменшує хронічне запалення

Завдяки багатому вмісту антиоксидантів, капуста може боротися з хронічним запаленням (запальні захворювання кишківника, ревматоїдний артрит, а також серцеві недуги).

Попередній пост
ківі
5 причин, чому жінкам щодня варто їсти ківі
Наступний пост
кава
Не бадьорить: 3 причини, через які ти відчуваєш втому після кави

Новини партнерів

Fresh

Foodstyle

ТОП-5 продуктів-афродизіаків, які здатні посилити сексуальне бажання

Збережи цей список продуктів-афродизіаків, щоб забезпечити незабутній вечір.
Краса

Подвійний удар: як посилити дію косметики при догляді за шкірою та волоссям

На результативність догляду впливає як грамотний вибір коштів, а й те, як ти їх наносиш.
Фітнес та здоров'я

Гастрит: як собі допомогти при нападі

У людей зі слабким шлунком гастрит може з'явитися після щедрого харчування або хворих перекусів. Дізнайся, як покращити стан.