Як приготувати правильне какао, яке зігріє холодного осіннього вечора

какао
Головний напій осені.

Какао - теплий, солодкий і зігріваючий напій, що має особливу магію. Але для цього важливо правильно його приготувати. Обов'язково врахуй кілька хитрощів, які допоможуть тобі зробити з какао – чарівне какао.

Какао-порошок

Головне в какао – це правильний какао-порошок. Уважно прослідкуй, щоби він на 100% складався з какао-бобів. Тільки тоді це буде справжнє какао.

Молоко

Щоб какао було не гірким, а смачним та вершковим, всипай його в підігріте молоко. Не грайся з жирністю — візьми молоко 3,2%, щоб какао вийшло насиченим та зігріваючим. До смаку можеш додати цукор.

какао

Спеції

Какао добре і без спецій, але трохи кориці чи кардамону йому точно не зашкодить. Якщо не любиш спеції у напоях, пий какао з імбирним печивом.

Зефірки

Милі зефірки маршмелоу – це не просто смачно, але ще й неймовірно мило та гарно. Додай їх у какао і вони будуть приємно танути прямо у тебе на язиці!

какао

Презентація

Звичайно, найголовніше у правильному какао – це гарна чашка. Велика, тепла, зігріваюча, яку так зручно і тепло тримати в руках, коли за вікном негода.

Приємних какао-вечерів тобі!

Попередній пост
3 рецепти напоїв
3 рецепти напоїв, які допоможуть зігрітися прохолодним осіннім вечором
Наступний пост
хурма
Чим корисна хурма: 10 корисних властивостей королька

Новини партнерів

Fresh

Психологія

Контролюйте свої емоції: як вирішувати конфлікти без агресії

А ви знали, що злість та агресія – зовсім різні поняття? Злість – це емоція, агресія – поведінкова реакція, до якої може спричинити злість. Як не перевести перше в друге (і ще багато чого цікавого) розповідає психологиня.