5 видів присідань для сідниць твоєї мрії

5 видів присідань для сідниць твоєї мрії
Підкачані сідниці - це красиво і сексуально. А щоб зробити їх такими, треба присідати. Як виконувати 5 різних видів присідань для гарних сідниць – читай та дивись у нашому матеріалі.

Стрункі сідниці – результат наполегливої праці. З цим твердженням дуже складно посперечатися. І, що важливо, для прекрасних сідниць недостатньо дотримуватися тільки правил правильного харчування, потрібно регулярно займатися фітнесом. А однією з базових вправ для роботи з сідницями є присідання.

Присідання з гантелями

Незважаючи на те, що, на перший погляд, ця вправа відноситься до тренінгу в тренажерному залі, виконувати його можна і вдома, замінивши гантель на дві пляшки води. Адже, якщо ти не плануєш ставати фітнес-моделлю, помірної ваги, яку якраз і забезпечують пляшки з водою, буде достатньо.

Ідеально виконувати 3 підходи по 15 разів.

Класичні присідання

Класичні присідання – основа основ роботи з сідницями. При їх виконанні найголовніше стежити за положенням колін. Так, вони в жодному разі не повинні виходити за кордон шкарпеток. Інакше можна пошкодити колінний суглоб, оскільки все навантаження від вправи падатиме не на сідниці, а на коліна.

Ідеально виконувати 3 підходи по 12 разів

Присідання пліє

Присідання пліє – відмінний вибір для тих, хто хоче пропрацювати сідниці та всю задню поверхню стегон однією вправою. При його виконанні слідкуй за положенням шкарпеток, а також за тим, щоб спина була ідеально прямою. Крім того, дуже важливо, щоб під час виконання вправи було виключено прогин у попереку.

Ідеально виконувати 3 підходи по 20 разів.

Присідання з вистрибуванням

Присідання з вистрибуванням – чудова вправа для розігріву м'язів. Так, воно не тільки позитивно впливає на сідниці, але і служить невеликим кардіонавантаженням. Під час його виконання дуже важливо стежити за колінами, тому що для них є ризик травмування.

Ідеально виконувати 3 підходи по 20 разів.

Присідання з випадом ноги

Одна з найскладніших, але ефективних вправ - присідання з випадом ноги, коли в одній поєднується відразу дві вправи. Користь цієї вправи – у тому, що крім сідниць у ньому активно залучені ноги, і дуже добре впливає їх схуднення.

Ідеально виконувати 3 підходи по 15 разів.

Фото: Depositphotos

Попередній пост
ядерна атака
Як правильно діяти під час ядерного вибуху
Наступний пост
ТОП-3 продуктів для здоров'я кісток та зубів
3 продукти, які слід додати до свого раціону для здоров'я кісток і зубів

Новини партнерів

Fresh

Фітнес та здоров'я

Чому німіють руки і що з цим робити

Ти прокидаєшся вранці та не відчуваєш своїх рук? Давай розберемося, чому німіють руки та як вирішити цю проблему.
Гороскоп

Як навчитися ворожити на картах Таро: детальна інструкція

Щоб гадати на Таро, не потрібно бути спадковою ясновидющою. Достатньо дотриматися всіх правил, обрядів, мати розвинену інтуїцію, знати основи психології та уважно стежити за знаками.
Foodstyle

Великодній декор: крута добірка яскравих ідей та пропозицій

Великдень завжди асоціюється з весною теплом та сімейним затишком, елементи декору та гарне оформлення столу підсилюють святкову атмосферу, даруючи гарний настрій та приємні спогади.
Showbiz

Роман Міщеряков, Григорій Решетник та Юлія Зорій стали ведучими ранкової програми

На українське телебачення повертається ранкова програма «Ранок у великому місті».