5 питань, які кожна жінка має поставити гінекологу

гінеколог
І не треба соромитися!

Кожна з нас має щорічно проходити плановий огляд у гінеколога. Які питання йому поставити, щоб огляд був ефективнішим, а відповіді допомогли нам бути здоровими та попередити можливі небезпечні хвороби?

Чи не надто сильний мій біль при менструації

Майже всім жінкам боляче під час менструацій. Але деяким - занадто, вище за больовий поріг. У такому разі не треба терпіти. Гінеколог призначить додаткове обстеження, а якщо це норма – пропише ліки, які найбільше тобі підходять.

Чому одна груди менша за іншу

Несиметричні груди мають майже всі дівчата. Але якщо груди стали різними за розміром несподівано або тебе це просто турбує: гінеколог огляне її на предмет пухлин.

девушка у гинеколога

Чому я не хочу сексу чи хочу його надто сильно

Знижений або підвищений лібідо теж може бути причиною гормональних, а також гінекологічних проблем. Лікар зможе зрозуміти, чи потрібне тобі обстеження, чи ти не хочеш сексу просто від втоми.

Чому мені боляче під час сексу

Якщо ти відчуваєш під час сексу біль - неодмінно спитай про причини у гінеколога, а також не соромлячись розповісти йому про характер болю. Причини можуть бути як у недостатньому мастилі, так і в небезпечних хворобах, тому таке питання краще дослідити з фахівцем.

девушка у гинеколога

Який запах – нормальний

Вульва – не магазин парфумів і пахне там не завжди чудово. Обговори з гінекологом, які запахи нормальні. Можливо, якийсь із них (надто різкий чи незвичний) особливо тебе непокоїть. Гінеколог може визначити симптоми хвороби за описом та призначити додаткове обстеження.

Попередній пост
Карієс
Карієс - йди: ТОП-5 порад, як зберегти здоров'я зубів
Наступний пост
дівчина чашка
Гастрит: як собі допомогти при нападі

Новини партнерів

Fresh

Lifestyle

Нова пошта запускає «Доставку казки» для жителів українських міст

Святкові траки з сучасною інтерактивною виставою, подарунками для юних глядачів та розвагами для всієї родини завітають до різних міст країни. Тур стартує 6 грудня. Відвідайте подію з близькими та пориньте у атмосферу казки!
Психологія

4 ступені усвідомленості щасливої та самодостатньої людини

Усвідомленість — це інструмент сильних та успішних людей. Як стати сильним та успішним? А як зберегти в собі силу та успіх?!
Фітнес та здоров'я

Чому ми почуваємося погано взимку: 5 основних причин

Шукаємо причини поганого пригніченого стану у зимовий час і боремося з ними.