Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Гімнастика для обличчя
Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.

Мода на фейсбілдинг з'являється та зникає. Але, хоч би що там не було, багато хто впевнений: м'язи обличчя слід тренувати, як і інші м'язи тіла. І ми з ними абсолютно солідарні.

Вправа 1: для схуднення обличчя

Відкрий рота, губи закатай усередину на зуби, напруж м'язи губ і щік. Поклади руки з боків обличчя, проведи ними вгору, уявляючи, як підіймається, підтягується обличчя. Виконуй вправу, доки не з'явиться втома м'язів обличчя.

Вправа 2: для усунення зморшок між бровами

З'єднай свої середній і вказівний пальці, потім притисни їх по лінії зростання брів. Потягни пальці вгору й убік, ніби розтягуєш зону між бровами. Тобі потрібно порахувати до 10 і потім розслабити пальці. Повторюємо.

Гимнастика для лица

Вправа 3: для корекції овалу обличчя, що прибирає сліди втоми

Зроби глибокий вдих, роздуй щоки, рівномірно розподіливши повітря. Зімкни губи, приклади долоні до щік так, щоб пальці опинилися на вухах. Натисни на щоки, одночасно опираючись ними тиску. Потримай 5 сік та розслаб обличчя. Повтори 10 разів.

[readmore id="37246"]

Вправа 4: для опрацювання всіх м'язів щік

Встань перед дзеркалом, зроби губки у формі букви О, притисни язик до внутрішньої поверхні щоки. Твоє завдання притиснути язичок до щоки та навпаки якомога щільніше. Тепер переміщай язик за щокою, притискаючись нею якомога щільніше. Повтори по 20 разів на кожній стороні обличчя.

Вправа 5: для підтяжки нижніх м'язів щік

Засунь за в самий низ щоки великий палець і відтягуй її зсередини. Напругою м'язів притискаємо щоку назад до зубів. Повторюємо вправу для правої та лівої щоки.

Гимнастика для лица

Вправа 6: для тренування м'язів обличчя

Уяви, що в тебе в роті, за однією щокою, тенісна кулька. Перекочуй його через верхню губу за іншу щоку і потім через нижню назад. І так по колу.

[readmore id="37243"]

Вправа 7: проти набряків

Цю вправу тобі доведеться повторити 10-15 разів. Для початку – закрий очі. Потім поклади долоні на лоба, а мізинці розмісти по лінії закритих віх. Обертай очима, ніби дивишся вгору і вниз.

Фото у тексті: Depositphotos.com

[read-next id="5"]

Попередній пост
Продукти, від яких з'являються прищі
10 продуктів, через які твоя шкіра виглядає гірше: не їж це
Наступний пост
Догляд за нігтями
Підточимо кігтики? 10 правил регулярного догляду за нігтями

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

«Памфір»: у Києві пройшов прем’єрний показ фільму

З 23 березня в широкий національний прокат вийшла стрічка, яка відкрила світові справжню українську сутність. Ділимося відгуками глядачів, які потрапили на перші допрем’єрні покази, та запрошуємо поринути в містично-захоплюючий всесвіт фільму «Памфір».
Фітнес та здоров'я

3 ефективні антицелюлітні обгортання, які можна робити вдома

Щоб робити антицелюлітні обгортання, необов'язково йти в салон, їх можна робити й в домашніх умовах, використовуючи доступні інгредієнти.
Foodstyle

5 властивостей броколі, які роблять цей овоч особливо корисним для жінок

Броколі – справжня комора мінералів та різноманітних вітамінів для здоров'я жінки.
Фітнес та здоров'я

Дієта на крупах: як ефективно худнути на вуглеводах

Дієта на кашах - дуже комфортний і здоровий варіант схуднення. Завдяки їм організм отримує енергію, почуття голоду довго не настає, а на талії нічого не відкладається.