Як знайти свій аромат: ТОП-10 порад від парфумерної експертки Лариси Слівної    

аромат
Стаття експерта
«Добре підібраний аромат може бути відмінною рисою. Це перше, що відчувають люди, коли ви заходите до кімнати та останнє, що відчувають, коли ви йдете», – писав Джорджо Армані.

Лариса Слівна
Парфумерна експертка мережі BROCARD.

Проте що означає «добре підібраний»? Рекомендації консультантів, огляди парфумерних критиків, вибір за нотами – на що дійсно варто спиратися при виборі аромату та як впізнати «свій» серед тисяч інших? Розповідає парфумерна експертка мережі BROCARD Лариса Слівна!

Орієнтуйтеся лише на себе

Хімічний склад шкіри – це наче відбиток пальця – у кожного свій. Саме тому один аромат може на комусь розкішно розкритися й зіграти симфонію, а на іншій людині видати викривлені чи спотворені ноти. Синергія парфуму з вашою шкірою – ключова умова. Ви або обираєте один одного, або йдете різними дорогами.

девушка наносит паряфюм на руку

Здоров’я

Прийом будь-яких ліків і гормональних препаратів впливає не лише на наше самопочуття, а й на сприйняття запахів. У такому випадку знайомство та вибір аромату краще відкласти, інакше ви ризикуєте припуститися помилки.

Аромат і одяг

Аромат розкривається й дихає лише в теплі нашої шкіри. Чи можна наносити його на одяг? Формально так, проте ви маєте бути попереджені: по-перше, це суперечить його природній суті, адже немає доторку до тіла, по-друге, непрозорі парфуми можуть лишати плями, які не так легко відіпрати. Якщо ви не готові змінювати звичок, пропоную компромісний варіант – нанесіть на підкладку! Так він матиме контакт з тілом і не доведеться звертатися до хімчистки.

Аромат і прикраси

Не слід наносити парфум на ювелірні вироби, біжутерію і прикраси з натурального каміння (категорично ніколи!). Якої б високої якості не були ваші аксесуари, при зустрічі з ароматом вони можуть потемніти. Рекомендую спочатку одягнути аромат, а хвилин за 15-20 – улюблені прикраси.

Аромати і час доби

У першій половині дня надайте перевагу туалетній воді, а от для вечора підготуйте більш інтенсивний варіант – екстракт, парфумовану воду або парфум.

Аромат і доречність

Парфум має бути своєрідним ореолом, що супроводжує вас, лишає ольфакторний слід, коли ви жестикулюєте чи поправляєте зачіску, але не зазіхає на простір інших людей через велику дифузність, не заважає комфорту оточуючих і не викликає бажання відчинити вікно тих, хто знаходиться поруч.

девушка духается

Аромат і місця нанесення

Головне правило озвучила Коко Шанель: нанесіть аромат туди, де очікуєте поцілунку. Парфум варто наносити на шию (в районі міжключичної западини), зап'ястя, згин ліктя й під коліно.

Також існує думка, що аромат не бажано розпорошувати на волосся – він начебто може його «підсушувати». Це міф. Вміст спирту в ароматах і та кількість, яку ви розпилюєте, не настільки значна, щоб впливати на якість і здоров’я ваших локонів.

Час на знайомство

Вибір аромату не терпить метушні. Входження у світ парфумерії потребує певних декорацій: не можна похапцем, не слід у поганому настрої, не варто у натовпі. Максимально сприятливі умови для пошуку свого аромату, наприклад, створені в нішевих залах BROCARD – це окремі простори, де можна зосередитися на виборі, побути наодинці з ароматом, відчути, чи резонуєте ви, не відволікаючись на зайве й незначуще в цей момент. Іноді love-story може виникнути з першого знайомства, а іноді потрібен час, аби краще пізнати один одного.

Аромати – це інструмент

Головна місія ароматів – вони допомагають нам подобатися! Собі, близьким людям і тим, хто ще такими не став, нашим колегам і знайомим. Змінюйте себе парфумами, приміряйте різні ролі, експериментуйте й при цьому лишайтеся вірними собі!

Повернення до улюблених ароматів

Чому ми можемо повертатися до парфумів, які носили багато років тому, хоча вже маємо нових фаворитів? У цьому випадку не ми обрали аромат, а він нас – такий зв'язок перервати майже неможливо.

Попередній пост
Як доглядати за шкірою ніг восени
Як доглядати за шкірою ніг восени
Наступний пост
Догляд за шкірою навколо очей
Догляд за шкірою навколо очей: 7 основних принципів

Новини партнерів

Fresh

Lifestyle

Нова пошта запускає «Доставку казки» для жителів українських міст

Святкові траки з сучасною інтерактивною виставою, подарунками для юних глядачів та розвагами для всієї родини завітають до різних міст країни. Тур стартує 6 грудня. Відвідайте подію з близькими та пориньте у атмосферу казки!
Психологія

4 ступені усвідомленості щасливої та самодостатньої людини

Усвідомленість — це інструмент сильних та успішних людей. Як стати сильним та успішним? А як зберегти в собі силу та успіх?!
Фітнес та здоров'я

Чому ми почуваємося погано взимку: 5 основних причин

Шукаємо причини поганого пригніченого стану у зимовий час і боремося з ними.