Зіркові спікери виступили на конференції CODE та розповіли таємницю ідеального шлюбу

CODE
25 листопада у КВЦ “Парковий” відбулася перша в Україні масштабна конференція про шлюбно-сімейні відносини CODE. Ідеологом заходу стала Наталія Горбаль, адвокат з багаторічним досвідом, експерт у сфері шлюбу та сім’ї.

Серед спікерів конференції CODE були Наталія Горбаль, Ірина Горова, Орест Сохар, Леся Матвєєва, Володимир Бугров, Наталія Берікашвілі, Світлана Легка, Ольга Тадай, Алла Шлапак, Анна Трінчер, Ірина Адоніна, Євген Кот і Наталія Татарінцева.

Євген Кот

Ірина Горова

Наталія Татарінцева

CODE – це конференція, де учасники мали змогу дізнатися все про шлюб: від психології побудови стосунків до укладання шлюбного договору. Спікери поділилися своєю експертністю та розібрали питання на власному досвіді. Повний лонч події зробила компанія A-typical. Ведучим конференції став Тимур Мірошниченко.

Ніхто не заглиблювався у шлюбно-сімейну освіту, ця тема не висвітлювалася. Тому я вважаю своїм обов’язком вести просвітницьку роботу в цьому напрямку. Найголовніше – це знання про права, обов'язки та відповідальність у шлюбі й сім'ї. Я вирішила організувати цю конференцію, яка не є спеціалізованою виключно для моїх колег, аби влаштувати професійну дискусію на тему шлюбу та сім’ї, але доступною мовою, для всіх, хто хоче розібратися в цих складних питаннях. Я завжди мріяла про те, аби зробити наше суспільство кращим, адже все завжди починається з сім’ї. Конференція – це перший крок у напрямку шлюбної освіти. На моє велике переконання знання змінюють структуру реальності кожної людини, особливо у сфері сім’ї та шлюбу

– коментує Наталія Горбаль

Головна задача конференції була досягнута – учасники отримали знання та інструменти, які допоможуть подолати труднощі у шлюбі та створити міцний союз. Відтепер шлюбна освіта в Україні почне розвиватися значно швидше. Тенденції змінюються і все більше людей заглиблюється в це питання та ставиться до шлюбу, як до розумного партнерства.

 

Попередній пост
З Днем ангела Миколи
З Днем ангела Миколи: гарні вітання для іменинників
Наступний пост
Смішні щедрівки
Смішні щедрівки на Старий Новий рік

Новини партнерів

Fresh

Шоубіз

«МастерШеф 13»: хто залишив шоу у 3 випуску – 24.02.2024

Після битви чорних фартухів кулінарний проєкт «МастерШеф 13» у 3 випуску залишив перший учасник.
Шоубіз

«МастерШеф 13»: чим кулінари-аматори здивували суддів у 3 випуску шоу

У новому випуску 13 сезону головного кулінарного реаліті країни «МастерШеф» на учасників чекали нові правила та зіркові гості.
Шоубіз

«24 лютого виявилося не початком, а наслідком»: як змінилися актори Олександр Сугак та Дмитро Вівчарюк за час вторгнення

За 24 місяці великої війни ми стали сміливішими й витривалішими. А ще вкотре переконалися, що потрібно жити сьогодні та не відкладати плани на потім.
Психологія

Боротьба з внутрішнім критиком: як збудувати здорову самооцінку

Самооцінка – це те, як ми психологічно та емоційно сприймаємо себе. І вона може впливати на всі сфери нашого життя – кар'єру, стосунки, фінансові статки.