Різдвяний перформанс у ТРЦ Gulliver: зіркові ілюзіоністи Magic 5 запрошують на казкове шоу

Magic 5
3 грудня торгово-розважальний центр Gulliver запрошує на різдвяний перформанс за участі зіркових ілюзіоністів Magic 5. Вражаюче магічне шоу відбудеться у центральному атріумі ТРЦ, початок о 15:00. Вхід вільний.

У цю неділю у ТРЦ Gulliver відбудеться відкриття казкової зони ялинок на першому поверсі. У програмі заходу: спеціальний виступ творчого колективу ПАРАДІЗ, розіграш подарунків, також на першому поверсі буде встановлена спеціальна фотозона, яка на основі штучного інтелекту генеруватиме зображення відвідувачів у образах відомих героїв з мультфільмів.

Кульмінацією заходу стане різдвяний перформанс від відомих ілюзіоністів Magic 5 Дмитра та Артура Томашевських. За допомогою магії у центральному атріумі ТРЦ з’явиться улюбленець дітей та помічник батьків.

Перформанс стане видовищним офлайн-тизером головного фокус-шоу цієї зими «Королі Магії рятують Новий Рік!», що стартує з 19 грудня у столичному концерт-холі Bel Etage.

ТРЦ Gulliver

Професійні ілюзіоністи України Дмитро та Артур Томашевські здобули популярність завдяки своїм фокусам, які мають шалений успіх серед дітей та підлітків. Канал Magic 5 має 11 мільйонів підписників та більш ніж мільярд переглядів. Хлопці вражають трюками на межі людських можливостей та підкорюють стихію вогню.

До зустрічі 3 грудня о 15:00 у центральному атріумі ТРЦ. У разі повітряної тривоги на -1 поверсі ТРЦ передбачене укриття.

ТРЦ Gulliver

Попередній пост
Коли носять вечерю
Коли і кому потрібно носити вечерю на Різдво
Наступний пост
Прикольні привітання з 8 березня
Прикольні привітання з 8 березня: найкраща добірка

Новини партнерів

Fresh

Шоубіз

«МастерШеф 13»: хто залишив шоу у 3 випуску – 24.02.2024

Після битви чорних фартухів кулінарний проєкт «МастерШеф 13» у 3 випуску залишив перший учасник.
Шоубіз

«МастерШеф 13»: чим кулінари-аматори здивували суддів у 3 випуску шоу

У новому випуску 13 сезону головного кулінарного реаліті країни «МастерШеф» на учасників чекали нові правила та зіркові гості.
Шоубіз

«24 лютого виявилося не початком, а наслідком»: як змінилися актори Олександр Сугак та Дмитро Вівчарюк за час вторгнення

За 24 місяці великої війни ми стали сміливішими й витривалішими. А ще вкотре переконалися, що потрібно жити сьогодні та не відкладати плани на потім.
Психологія

Боротьба з внутрішнім критиком: як збудувати здорову самооцінку

Самооцінка – це те, як ми психологічно та емоційно сприймаємо себе. І вона може впливати на всі сфери нашого життя – кар'єру, стосунки, фінансові статки.