4 кімнатні рослини, які ефективно очищають повітря спекотним літом

квіти
Літо – час не лише спекотних днів, а й душних ночей. Надто спекотне повітря впливає на стан нашої шкіри, дихальну систему, а також викликає втому, сонливість і навіть дратівливість.

Боротися із надто задушливим повітрям у квартирі чи будинку влітку можна. У цьому тобі допоможе не тільки вологе прибирання та провітрювання приміщення, а й кімнатні рослини, які здатні боротися з неприємними речовинами та насичують повітря киснем.

Бамбук 

Кімнатний бамбук не лише стане оригінальною окрасою твого будинку, а й принесе користь. Ця квітка виділяє велику кількість кисню, а якщо розмістити її в південно-східній частині квартири, то ще й приваблює успіх.

Бамбук в квартире

Пеперомія туполиста

Це красива кімнатна рослина, що зволожує повітря, активно бореться з сушінням бактерій, а також усуває токсини, заміняючи їх корисним киснем. Ця квітка не вимагає ретельного догляду, але варто її ховати від прямого сонячного проміння.

Пеперомия туполистная в квартире

Алое

За допомогою Алое ти зможеш не тільки освіжити повітря у своїй квартирі чи будинку, але й очистиш його від шкідливих речовин типу формальдегіду, який здатний виділяти меблі.

Алоэ в квартире

Фікус

Ця квітка здатна створювати сприятливі за вологістю умови в приміщенні, а також наситити повітря фітонцидами – речовинами, які активно борються з бактеріями.

Фикус в квартире

Попередній пост
Очищення
Чим безпечно протерти монітор комп'ютера в домашніх умовах: 3 корисні лайфхаки
Наступний пост
поїздка у туристичному автобусі
Як пережити довгу дорогу автобусом?

Новини партнерів

Fresh

Foodstyle

ТОП-5 продуктів-афродизіаків, які здатні посилити сексуальне бажання

Збережи цей список продуктів-афродизіаків, щоб забезпечити незабутній вечір.
Краса

Подвійний удар: як посилити дію косметики при догляді за шкірою та волоссям

На результативність догляду впливає як грамотний вибір коштів, а й те, як ти їх наносиш.
Фітнес та здоров'я

Гастрит: як собі допомогти при нападі

У людей зі слабким шлунком гастрит може з'явитися після щедрого харчування або хворих перекусів. Дізнайся, як покращити стан.