Психологиня розповіла про тайм-менеджмент і дала поради, як правильно планувати день

тайм-менеджмент
Психологиня Наталія Підлісна пояснила, чим правильне планування дня може вам допомогти, і дала практичні поради, як керувати часом.

Експертка програми “Ранок Вдома”, яка виходить щодня о 7:00 на телеканалі “Дом” Наталія Підлісна запевняє – будь-яке емоційне напруження блокує працездатність і призводить до втоми, а інколи й до апатії. Щоб не стати жертвою цього, потрібен тайм-менеджмент – керування своїм часом, як профілактика хронічної втоми і апатії. Планування звільняє час і звільняє нас від напруги.

Головне завдання тайм-менеджменту – прописати списки завдань на день із часовими рамками. Звіряйте час – чи ви вклалися в нього. Вказуйте той час, який вам насправді знадобився. Робота з часом підвищує продуктивність на 25%. Увечері, в кінці робочого дня, підготуйте список завдань на завтра.

Коли у вас з'являється нове завдання, одразу додайте його в список з урахуванням пріоритету і часу, який потрібен на виконання. Після виконання чергового завдання слід викреслювати його зі списку.

тайм-менеджмент

Експертка радить розпочати планування з трьох простих кроків.

  • Перший – планувати від більшого до меншого, від довгострокового до короткострокового.
  • Другий – завжди ділити складне завдання на невеликі підзадачі і враховувати скільки часу на це піде.
  • Третій – починати із вирішення пріоритетних завдань і робити послідовно, одне за одним у визначений проміжок часу. Наприклад, за 50 хивлин ви виконали завдання, на яке виділяли годину. Зробіть 10-хвилинну перерву, а не починайте наступну справу. Кидаючи справу і потім повертаючись до неї, ви знижуєте свою продуктивність в 3-4 рази.

При цьому, слід обовʼязково записувати всі пункти. Є геніальні люди, які можуть розподіляти час в голові, але їх дуже мало. Майже всім нам потрібне записування і постійне звіряння з годинником

– коментує Наталя Підлісна

Попередній пост
моральний стан
Психологиня розповіла, як покращити емоційний і моральний стан
Наступний пост
антистрес
Психологиня розповіла про унікальний антистрес, який здатен допомогти вам будь-коли і абсолютно безкоштовно

Новини партнерів

Fresh

Краса

Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.
Фітнес та здоров'я

7 найчастіших причин затримки менструального періоду

Регулярний менструальний цикл для жінки – ще один показник гарного здоров'я. А ось регулярні збої в ньому найчастіше свідчать про якісь проблеми та нездужання.
Фітнес та здоров'я

Порушення ритму серця: просто стрес чи хвороба?

Порушення ритму серця хоча б раз у житті виникають у кожного. Важливо не прогаяти момент і вчасно звернутися до лікаря, адже неправильний серцевий ритм може бути не тільки наслідком перевантажень або стресу. Іноді він свідчить про серйозні захворювання.
Фітнес та здоров'я

Як схуднути на Дюкані: демократична дієта для тих, хто любить поїсти

Загалом, бути на Дюкані, як і на Лубутенах, у тренді. Хоча, праця французького лікаря в дієтології, така ж класика, як шедеври Ван Гога у живописі чи мелодії Сібеліуса у музиці.