5 книжок, які подарують натхнення на всі зимові свята

зимові свята
У 2018 році американська компанія Slumber Cloud провела дослідження про самопочуття у різдвяний період. Виявилося, що багато хто вигоряє ще до 25 грудня.

Не секрет, що основну частину підготовки та організації свята беруть на себе жінки, тому святкове вигоряння можна сміливо вважати жіночою проблемою. У середньому на підготовку свята йде близько 38 годин: на покупки подарунків і продуктів витрачається цілих 13 годин, на приготування святкових страв та на планування свята - по 9 годин, ще 7 годин на прибирання та прикрашання оселі. Де брати на це все наснагу?

Разом із національною книжковою платформою Yakaboo пропонуємо вам добірку надихаючих книжок!

Анна. Біографія Анни Вінтур, головної редакторки Vogue, Емі Оделл

Анна. Біографія Анни Вінтур, головної редакторки Vogue, Емі Оделл

Анна Вінтур - не тільки головна людина світу моди та Vogue, яка стала прототипом героїні для славнозвісного фільму “Диявол носить Prada”. Вона ще й рольова модель, адже всього досягла сама. Авторка цієї біографічної книги, що потрапила до рейтингу найкращих видань Bloomberg’s 2022 року, розповідає про власний досвід роботи з Анною, а також наводить численні свідчення та уривки інтерв’ю, які зібрала під час роботи над книгою у колег, друзів та найближчого оточення Анни Вінтур. З книги ви дізнається, що саме допомогло Анні Вінтур досягти висот, вистояти в часи криз, втримати і розвинути індустрію медіа світової моди. Надихайтеся її прикладом на нові звершення та сміливі проєкти!

Дорослих не буває. Історія дорослішання на середині життя, Памела Дракермен

Дорослих не буває. Історія дорослішання на середині життя, Памела Дракермен

Ви взялися за традиційне підведення річних підсумків і результати вас не тішать? Знайте, що дослідники щастя визначили, що пік нещасливості у жіночому житті припадає приблизно на 43-45 років. Потім задоволеність власним життям зростає й іноді може дивовижно відновитися до ейфоричного рівня 20-річних. Але як пройти цей жахливий мінімум у настрої та енергії? Книжка Памели Дракерман, яка дотепно, доброзичливо й обнадійливо говорить про дорослішання, його міфи, наші помилки та переваги зрілості, допомагає побачити у “кризі середнього віку” щось абсолютно нормальне. Через знайомство із типовими та нетиповими досвідами покоління ми приходимо до примирення та мудрості.

Raisin. 100 великих натуральних емоційних вин, Ґійом Ларош, Седрік Блатрі, Аррі Анноні

Raisin. 100 великих натуральних емоційних вин, Ґійом Ларош, Седрік Блатрі, Аррі Анноні

Великий ілюстрований атлас найкращих натуральних вин, про які розповідають справжні знавці. Добірні вина — це не просто смак, це насамперед емоція, яка виникає завдяки повазі до людей і любові до землі. Історії ста найвидатніших вин надихають на пошуки нових смакових вражень та неймовірних історій. Якщо ви колись думали, що натуральне вино — це щось простеньке, “домашнє”, то ця книжка переконає вас у тому, що у простоті процесів захована таємниця не тільки чуттєвої, а й духовної насолоди вином. Велике подарункове видання з неймовірними фото та інтерв’ю з виноробами, які живуть своєю справою. Натхненний путівник у світ вишуканого смаку й натхнення.

Шляхетна кухня Галичини, Ігор Лильо, Маріанна Душар

Шляхетна кухня Галичини, Ігор Лильо, Маріанна Душар

Ця книга пропонує читачам поглиблене вивчення культури та гастрономічних уподобань найвідоміших аристократичних родів Галичини на зламі ХІХ і ХХ століть. Вона привертає увагу до визначальних аспектів галицької кухні, застільних бесід та соціальних звичаїв цієї вже майже забутої соціальної групи, яка колись існувала у Східній Європі. Автори вдало використовують оригінальні методи дослідження, що не лише дозволять читачам смакувати вишукану галицьку кухню, а й перенесуть їх до непересічної епохи та її мешканців. Завдяки професійному підходу авторів, ця книга стане незамінним джерелом інформації для всіх, хто цікавиться історією та культурою Галичини.

Шелфі, Жеральдін Джеймс

Шелфі, Жеральдін Джеймс

Дізнайтеся, як стильно та несподівано використовувати наявні речі, щоб оживити ваш інтер'єр. Кожна полиця може стати простором для майстерних інтер'єрних рішень, які ви знайдете у цьому інноваційному посібнику. Найкраща річ про полиці - це можливість змінювати їх оформлення залежно від вашого настрою. Переглядаючи розділ за розділом, ви знайдете багато цікавих ідей, як красиво організувати будь-що у вашому інтер'єрі. Починайте свою подорож до світу кольорів, текстур і тем, щоб створити елегантні акценти, які нададуть вашому дому характеру і чарівності.

Попередній пост
Головний принцип виховання
Головний принцип виховання щасливих дітей
Наступний пост
усвідомленость
4 ступені усвідомленості щасливої та самодостатньої людини

Новини партнерів

Fresh

Lifestyle

Великий піст: духовне оновлення та здоров'я

Великий піст – це один із найважливіших та найдавніших періодів у православній церковній традиції, який передує святу Великодня.
Психологія

Топ-6 мультфільмів, які варто подивитися підліткам

Разом із психологом підібрали мультфільми, які буде корисно переглянути підліткам, а також їхнім батькам.
Шоубіз

«МастерШеф 13»: хто залишив шоу у 3 випуску – 24.02.2024

Після битви чорних фартухів кулінарний проєкт «МастерШеф 13» у 3 випуску залишив перший учасник.