Інтимна близькість під час вагітності: користь та коли слід відмовитися

Вагітність та секс
Вагітність – це абсолютно нормальний природний процес у житті будь-якої жінки. Цей стан у жодному разі не слід розглядати, як хвороба чи неповноцінність.

У багатьох жінок у цьому делікатному положенні бажання інтимної близькості знижується нанівець. Все через сильні гормональні коливання. А в інших навпаки зростає. Процес суто індивідуальний – кому як пощастить.

Так можна і чи потрібно кохатися під час вагітності? Який вплив інтимна близькість впливає на вагітних? На це питання немає єдиної відповіді. Кожна пара має свою історію зі своїми нюансами. Але, у будь-якому разі, продовжуючи жити сексуальним життям у цей період, слід враховувати фізіологічні особливості жіночого організму різних стадіях виношування дитини.

беременная девушка

Коли слід відмовитись від інтиму?

Якщо у тебе при вагітності не виникає сексуального потягу або ти відчуваєш фізичні нездужання - звичайно ж, немає сенсу йти всупереч своїм бажанням і потребам, підлаштовуватися під бажання або забаганки партнера (і це стосується не лише періоду вагітності).

Існує й низка медичних протипоказань, яких необхідно прислухатися, ніж поставити під загрозу плід і себе. Ось найпоширеніші з них:

  • багатоплідна вагітність;
  • загроза викидня;
  • біль у низу живота;
  • інфекції статевих шляхів у твого партнера;
  • підтікання навколоплідної рідини;
  • кров'яні виділення чи кровотечі;
  • підвищений тонус матки;
  • і багато іншого, про що повинен повідомляти лікар, у якого ти спостерігаєшся.

Саме по собі статеве життя не шкідливе для плода, оскільки він надійно захищений, але в деяких випадках воно може негативно вплинути на нормальний перебіг вагітності.

парень и девушка в постели

Чим корисна інтимна близькість під час вагітності?

А тепер про хороше. Гормони задоволення (ендорфіни енкефаліни та окситоцин), які отримують тебе під час заняття любов'ю, цілюще впливають на внутрішньоутробний розвиток малюка і покращують твій емоційний фон.

Напруга м'язів піхви при занятті любов'ю тримають їх у тонусі, що позитивно позначається на майбутній родовій діяльності. Під час вагітності значно посилюється кровопостачання статевих органів, збільшується чутливість. Саме в цей період жінка здатна відчути сильніший і насиченіший оргазм.

Вченими доведено і той факт, що оргазмічні скорочення матки приносять задоволення не тільки мамі, а й майбутній дитині. Водночас вони настільки слабкі та короткочасні, що жодним чином не можуть завдати йому шкоди.

Кожна вагітність унікальна, як і кожна жінка, тому в цей період потрібно навчитися прислухатися до свого організму, порад досвідченого лікаря та насолоджуватися життям. А із заняттям любов'ю чи без - вирішувати лише тобі.

Попередній пост
фантазії
5 найпопулярніших чоловічих фантазій про секс, які легко можна втілити
Наступний пост
відносини пари
7 дивних речей, які заводять чоловіків

Новини партнерів

Fresh

Шоубіз

«МастерШеф 13»: хто залишив шоу у 3 випуску – 24.02.2024

Після битви чорних фартухів кулінарний проєкт «МастерШеф 13» у 3 випуску залишив перший учасник.
Шоубіз

«МастерШеф 13»: чим кулінари-аматори здивували суддів у 3 випуску шоу

У новому випуску 13 сезону головного кулінарного реаліті країни «МастерШеф» на учасників чекали нові правила та зіркові гості.
Шоубіз

«24 лютого виявилося не початком, а наслідком»: як змінилися актори Олександр Сугак та Дмитро Вівчарюк за час вторгнення

За 24 місяці великої війни ми стали сміливішими й витривалішими. А ще вкотре переконалися, що потрібно жити сьогодні та не відкладати плани на потім.
Психологія

Боротьба з внутрішнім критиком: як збудувати здорову самооцінку

Самооцінка – це те, як ми психологічно та емоційно сприймаємо себе. І вона може впливати на всі сфери нашого життя – кар'єру, стосунки, фінансові статки.