Пройшло кохання: 5 важливих ознак, що стосунки зжили себе

Як зрозуміти що відносини зжили себе
Статья эксперта
Ідеальних стосунків не буває. Сварки та кризи - природна складова навіть досить добрих відносин. Партнерам важливо вміти розмовляти та домовлятися, щоб долати труднощі у парі.

Ольга Іванова
Практикуючий психолог, сертифікований консультант, член Української спілки психотерапевтів.

Як же розпізнати, що це не просто чергова криза, яку можна пройти, а вагомий привід розірвати відносини? Головну причину закінчити відносини можна сформулювати так: ви можете задовольнити критично значущі собі потреби, перебуваючи у цьому партнерстві.

Сексуальна несумісність

Різні сексуальні потреби із забороною зв'язків на стороні. Наприклад, у вас сильна статева конституція, а йому досить раз на пару місяців. При цьому паралельно мати іншого сексуального партнера або займатися самозадоволенням для вас не прийнятно.

Протилежні цілі у житті

Наприклад, ви мрієте про дітей, бажаєте народити, але партнер проти цього. Якщо бажання мати дітей, для вас принципово важливе – це причина поміркувати про завершення стосунків.

любовь

Фізичне насильство

Страх, відсутність відчуття захищеності, фізичне насильство з боку партнера – перекреслюють вашу потребу у безпеці. Якщо ви у відносинах, які загрожують вашому здоров'ю чи навіть життю – це гучний сигнал, що кричить, про те, що їх необхідно завершити.

Психологічне насильство

Регулярне психологічне насильство з боку партнера – ще одна нагода задуматися про розрив. Постійні образи, критика, знецінення, газлайтинг та інші прояви психологічного насильства небезпечні для вашого ментального здоров'я.

Заборона на самореалізацію

У вас немає можливості розвиватися, перебуваючи у стосунках. Він не просто не підтримує, а й виступає проти вашої роботи та самореалізації.

Проаналізуйте які ще важливі потреби у відносинах у вас є? Що ви очікуєте від стосунків? Як хочете почуватися у стосунках? На що схожі досить добрі стосунки у вашій виставі?

любовь

Чи зможете ви, перебуваючи у нинішніх відносинах, реалізувати свої потреби, почуватися таким чином?

Закінчувати любовний зв'язок завжди боляче, оскільки є частина потреб, які стосунки таки задовольняють.

Попередній пост
статевий акт
Як вважають за краще закінчувати статевий акт жінки і як чоловіки
Наступний пост
зрада
Як зберегти стосунки після зради партнера: поради психолога

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

«Памфір»: у Києві пройшов прем’єрний показ фільму

З 23 березня в широкий національний прокат вийшла стрічка, яка відкрила світові справжню українську сутність. Ділимося відгуками глядачів, які потрапили на перші допрем’єрні покази, та запрошуємо поринути в містично-захоплюючий всесвіт фільму «Памфір».
Фітнес та здоров'я

3 ефективні антицелюлітні обгортання, які можна робити вдома

Щоб робити антицелюлітні обгортання, необов'язково йти в салон, їх можна робити й в домашніх умовах, використовуючи доступні інгредієнти.
Foodstyle

5 властивостей броколі, які роблять цей овоч особливо корисним для жінок

Броколі – справжня комора мінералів та різноманітних вітамінів для здоров'я жінки.
Фітнес та здоров'я

Дієта на крупах: як ефективно худнути на вуглеводах

Дієта на кашах - дуже комфортний і здоровий варіант схуднення. Завдяки їм організм отримує енергію, почуття голоду довго не настає, а на талії нічого не відкладається.