Пройшло кохання: 5 важливих ознак, що стосунки зжили себе

Як зрозуміти що відносини зжили себе
Статья эксперта
Ідеальних стосунків не буває. Сварки та кризи - природна складова навіть досить добрих відносин. Партнерам важливо вміти розмовляти та домовлятися, щоб долати труднощі у парі.

Ольга Іванова
Практикуючий психолог, сертифікований консультант, член Української спілки психотерапевтів.

Як же розпізнати, що це не просто чергова криза, яку можна пройти, а вагомий привід розірвати відносини? Головну причину закінчити відносини можна сформулювати так: ви можете задовольнити критично значущі собі потреби, перебуваючи у цьому партнерстві.

Сексуальна несумісність

Різні сексуальні потреби із забороною зв'язків на стороні. Наприклад, у вас сильна статева конституція, а йому досить раз на пару місяців. При цьому паралельно мати іншого сексуального партнера або займатися самозадоволенням для вас не прийнятно.

Протилежні цілі у житті

Наприклад, ви мрієте про дітей, бажаєте народити, але партнер проти цього. Якщо бажання мати дітей, для вас принципово важливе – це причина поміркувати про завершення стосунків.

любовь

Фізичне насильство

Страх, відсутність відчуття захищеності, фізичне насильство з боку партнера – перекреслюють вашу потребу у безпеці. Якщо ви у відносинах, які загрожують вашому здоров'ю чи навіть життю – це гучний сигнал, що кричить, про те, що їх необхідно завершити.

Психологічне насильство

Регулярне психологічне насильство з боку партнера – ще одна нагода задуматися про розрив. Постійні образи, критика, знецінення, газлайтинг та інші прояви психологічного насильства небезпечні для вашого ментального здоров'я.

Заборона на самореалізацію

У вас немає можливості розвиватися, перебуваючи у стосунках. Він не просто не підтримує, а й виступає проти вашої роботи та самореалізації.

Проаналізуйте які ще важливі потреби у відносинах у вас є? Що ви очікуєте від стосунків? Як хочете почуватися у стосунках? На що схожі досить добрі стосунки у вашій виставі?

любовь

Чи зможете ви, перебуваючи у нинішніх відносинах, реалізувати свої потреби, почуватися таким чином?

Закінчувати любовний зв'язок завжди боляче, оскільки є частина потреб, які стосунки таки задовольняють.

Попередній пост
статевий акт
Як вважають за краще закінчувати статевий акт жінки і як чоловіки
Наступний пост
зрада
Як зберегти стосунки після зради партнера: поради психолога

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

Премія YUNA вручить нагороди переможцям 2023 року

Оргкомітет оголосив імена артистів, які виступлять на церемонії. Серед них “Без Обмежень”, KOLA, Олександр Пономарьов та Михайло Хома. Спеціальний гість – гурт TVORCHI.
Showbiz

Фестиваль "1000 шедеврів знятих на смартфон": обирай мистецтво, що рятує життя

В Gorodok Gallery до 18 червня 2023 року триває фестиваль мобільного фотомистецтва "1000 шедеврів знятих на смартфон".
Психологія

Як допомогти людині поряд, якщо вона піддалася сильній тривозі: поради психологині Юлії Зорій

“Stop panic!” – легко сказати, та не відтворити на практиці. Кожна людина певною мірою відчуває тривогу, і це природна реакція на стрес.
Showbiz

Як столична молодь змінюватиме українське село, а зміниться сама: Новий канал знімає ситком «Голова»

28 травня Новий канал розпочав фільмування ситкому «Голова». Стартували з нової традиції: написали побажання для проекту та склали їх у глечик, який збережуть до кінця зйомок.