5 безвідмовних способів мотивувати себе на схуднення

схуднення
Схема схуднення проста і зрозуміла: менше їсти, більше рухатися. Але іноді не вистачає зовсім малого: мотивації. Ми розповімо, де її взяти та як не втратити.

Ці способи мотивують тебе отримати фігуру мрії за лічені терміни.

Реалістичні цілі

Можливо, будь-яка мотивація губиться перед величезними цілями, які ти ставиш. Не загадуй на рік наперед, загадуй на тиждень. Це буде не більше 1 кілограма, але саме маленькими кроками найлегше досягти великої мети.

Подруги по схудненню

Разом все робиться швидше та легше. Заведи напарницю зі схуднення: разом ходіть до зали, обговорюйте графік тренувань та програми, тренер на двох також коштуватиме дешевше. А ще зручно обмінюватися один з одним дієтичними рецептами.

Подруги по похудению

Запланована фотосесія

Залежно від того, скільки тобі потрібно скинути кілограмів, постав собі крайній термін і замов на цю дату фотосесію в купальнику (або навіть ню). Дорогу, у хорошого фотографа, не шкодуй грошей, адже це внесок у твою зовнішність.

Тоді кожне тренування радісно манитиме обіцянкою карколомних фото, а кожен пропуск тренування лякати жирними складками на фотосесії та даремно витраченими грошима.

[readmore id="10923,10326"]

Суперечка на гроші

Ще один фінансовий варіант спонукати себе. Можеш просто посперечатися з кимось, що схуднеш на потрібну кількість кілограмів до певного терміну. Прибуток і страх втрати грошей принесе додаткову мотивацію.

Або можна просто віддавати щотижня якусь суму грошей близькій людині, яка поверне тобі її у встановлений день, тільки якщо ваги покажуть необхідну цифру.

похудение

Схуднення на загальний огляд

Якщо ти ведеш блог, або активна в соціальних мережах, оголоси своїм читачам, що худнеш. Звітуй про тренування, фотографуй їжу і чесно (тільки чесно) повідомляй про зриви. Це спосіб для тих, хто не боїться виставляти особисте життя на огляд, але він добре працює.

[read-next id="5"]

Попередній пост
сумна пара
5 ознак того, що ці стосунки не для тебе
Наступний пост
фото на документи
Як фотографуватись на документи, щоб потім було не соромно їх показувати

Новини партнерів

Fresh

Фітнес та здоров'я

Чому німіють руки і що з цим робити

Ти прокидаєшся вранці та не відчуваєш своїх рук? Давай розберемося, чому німіють руки та як вирішити цю проблему.
Гороскоп

Як навчитися ворожити на картах Таро: детальна інструкція

Щоб гадати на Таро, не потрібно бути спадковою ясновидющою. Достатньо дотриматися всіх правил, обрядів, мати розвинену інтуїцію, знати основи психології та уважно стежити за знаками.
Foodstyle

Великодній декор: крута добірка яскравих ідей та пропозицій

Великдень завжди асоціюється з весною теплом та сімейним затишком, елементи декору та гарне оформлення столу підсилюють святкову атмосферу, даруючи гарний настрій та приємні спогади.
Showbiz

Роман Міщеряков, Григорій Решетник та Юлія Зорій стали ведучими ранкової програми

На українське телебачення повертається ранкова програма «Ранок у великому місті».