7 якостей, які відрізняють сильних жінок від слабких

Сильні жінки
Характер – це і є доля. Чим сильніший, наполегливіший, впевненіший характер має жінка, тим більшого вона досягне в житті.

І не тільки в кар'єрі – а й у коханні, у створенні сім'ї, у вихованні дітей. Що ж поєднує сильних жінок?

Вони знають, що не ідеальні, і це їх влаштовує

Можна нескінченно гнатися за якимось ефемерним ідеалом і так нічого й не досягти. Але який сенс витрачати на це своє єдине життя? Сильна жінка чудово розуміє, що люди недосконалі, і від цього нікуди не дінешся. Завдяки добре розвиненим адаптивним властивостям психіки, вона вміє миритися з собою та з оточуючими людьми, навіть якщо всі вони далекі від ідеалу.

Вони поважають себе і вимагають поваги від інших

Сильними жінками не народжуються – ними стають. За плечима такої жінки, як правило, не одна безвихідна ситуація, з якої їй доводилося вибиратися, а то й трагедія, яку довелося пережити. Адже найчастіше, лише потрапляючи в цей екстремальний вир подій, жінка може зрозуміти, на що вона здатна. І часом демонструє просто неймовірні чудеса виживання. Їй є за що поважати себе – і всі це розуміють.

[readmore id="12440"]

Вони не погоджуються на менше, ніж вони заслуговують

Розуміння того, чого ти насправді гідна, це багато в чому результат життєвого досвіду. Постійні поступки та приниження для жінки – пряма дорога до повного розчарування. Сильна жінка не дозволяє собі розмінюватися на дрібні стосунки та нікчемні конфлікти, їй є куди направити свої душевні сили та енергію.

женщина идет

Вони навчилися приймати себе

Сучасне суспільство через рекламу постійно нав'язує жінкам свої стандарти краси, норми спілкування, якісь нові потреби. Але сліпо слідувати їм – це прямий шлях до того, щоб перетворитися на безлику стандартну істоту. Сильна жінка, спираючись на життєвий досвід, усвідомлює свою особливість, розуміє свої сильні та слабкі сторони та приймає себе такою, якою вона є. Вона довіряє собі, своєму смаку, своїм відчуттям.

Вони вміють прощати

Вміння прощати – це особливий талант, який доводиться розвивати все життя. Без цього не можна рухатися вперед. Сильна жінка розуміє, що прощення – це радше подарунок собі самій, ніж поступка тому, хто її образив. Набагато продуктивніше – вирватися з чіпкої хватки образи та злості та зробити правильні висновки, щоб не повторювати помилок.

[readmore id="10354"]

Вони уникають токсичних людей

Ці отруйні дамочки зустрічаються у житті кожного – всім незадоволені критиканки, пліткарки, вічні страждальниці з трагічним виразом обличчя. Це той зайвий, досить виснажливий емоційний багаж, якого просто необхідно позбутися.

женщина с собакой

Їх мало хвилює, що думають інші

Порівнювати себе з кимось, залежати від чужої оцінки, орієнтуватися на чужу думку для сильної жінки це неприйнятно. Вона чудово знає, що її щастя – у її власних руках. Вона сама відповідає за свої рішення і не перекладає інших провину за свої невдачі.

[read-next id="3"]

Попередній пост
фото на документи
Як фотографуватись на документи, щоб потім було не соромно їх показувати
Наступний пост
Жінки в бізнесі
Жінки в бізнесі: ТОП-5 книжок для креативних та працелюбних

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

«МастерШеф. Професіонали 4»: дивитися онлайн випуск від 25.03.2023

В 7-му випуску випробування учасників проєкту «МастерШеф. Професіонали 4» розпочнуться з кулінарної монополії!
Психологія

Як розкрити свою жіночність: поради психолога

Жіночність – таке об'ємне сакральне поняття, яке ми з дитинства чуємо та хочемо досягти.
Showbiz

«Памфір»: у Києві пройшов прем’єрний показ фільму

З 23 березня в широкий національний прокат вийшла стрічка, яка відкрила світові справжню українську сутність. Ділимося відгуками глядачів, які потрапили на перші допрем’єрні покази, та запрошуємо поринути в містично-захоплюючий всесвіт фільму «Памфір».
Фітнес та здоров'я

3 ефективні антицелюлітні обгортання, які можна робити вдома

Щоб робити антицелюлітні обгортання, необов'язково йти в салон, їх можна робити й в домашніх умовах, використовуючи доступні інгредієнти.